1983 дня назадОля

Брат взяв кредити в більше, ніж 25 кредитних спілках, намагаючись перекривати борги попередніх. Коли дізналися, боргів уже було близько 150 тис грн. Ми за нього виплатили все, що можливо, і більше немає можливості. Скажіть, будь ласка, що в разі невиплати може чекати на брата, а також що загрожує решті сім'ї. Ми проживаємо всі в одній квартирі, де його частка 1/5. Чи можуть дані спілки посягати на житло чи майно? Буду вдячна за відповідь.

Аноним

Теж сама проблема

Аноним

Максимум что могут сделать - наложить арест на его 1\5 часть, но исключительно в судебном порядке. В этом случае вы будете первыми на выкуп этой части. Вам дешевле потом выкупить часть брата, чем сейчас оплачивать его долги, которые вы оплачивать не обязаны и остановить его по получению кредитов в дальнейшем не сможете.

Потрібно бачити самі кредитні договори, щоб надати консультацію або дати пораду можете зателефонувати, безкоштовно поспілкуємось.

Оля (автор вопроса)

Дуже дякую за відповіді. Кредитних договорів, на жаль, немає у нас. Він теж не дуже думав про них, коли то все брав.

Оля (автор вопроса)

Стосовно викупу 1/5. Там багато спілок. Щоразу вони арештовуватимуть, і доведеться нам викуповувати? Чи зазвичай рішення суду одне на всі подібні справи?

~= А Д В О К А Т =~

Як і більшість юридичних справ - вирішувати ваше питання потрібно індивідуально. Тому найкраще обрати грамотного адвоката (можна вивчити попередньо дані про кваліфікацію кожного юриста на даному форумі, натиснувши на його "профіль") та звернутись персонально на зазначену у профілі юриста його електронну пошту чи навіть переслати копії необхідних документів. По-іншому поради будуть або поверхові, або не професійні, що жодне не принесе користі чи, тим більше, позитивного вирішення вашої не такої вже й "простої" справи.

Аноним

толик, какой вопрос вирішувати?! Уся справа поки що - человек берет кредиты. Ты ему индивидуально руки отрежешь? или ноги? Других вопросов пока нет - это отдаленные последствия. которые могут быть, а могут и не быть. И не нужно рассказывать про страуса в песке!

При написании ответа используется разметка Markdown.