190 дней назадЛариса

У Позовій заяві підпис не позивача.Є копія паспорта позивача для доказу , підпис позивача на документах , у щоденнику учня.Я відповідач, помітила розбіжність.Якими мають бути мої дії.Хочу звернутися з клопотанням до суду, щоб звернули на це увагу.

Аноним

А у позивача є представник? Представник за ордером (адвокат) має право підписувати, якщо договором адвоката і його клієнта (у Вашому випадку це позивач) обумовлено ці дії. Або є довіреність від нотаріуса, там теж мають бути прописані права підпису процесуальних документів. Оскаржуйте

~= А Д В О К А Т =~

Позивач в суді підтвердить що це його підпис, і що далі? Підпис не має бути завжди такий як в паспорті чи де інде (це тільки в банку так вимагають, бо там видача грошей, за що банк відповідає). Потрібно шукати інші "захисні аргументи".

Аноним

Мама дорогая! Та в суде миллионы оттяпают, пока я с Толей буду искать "защитные аргументы"

~= А Д В О К А Т =~

Мы знакомы? Или выпивали "на брудершафт"? Реплика ВООБЩЕ не понятна. Странно как при таком излишнем "напряжении" ещё клавиши не западают... "Железные пальцы дровосека", что ли?

Лариса (автор вопроса)

У позивача є представник, підпис не довіреної особи у заяві.Дайте посилання на те, що підпис особи може не співпадати з підписом у паспорті під час підписання документу. Є ЦПКУ і на це питання має бути чітка відповідь.

~= А Д В О К А Т =~

Які "посилання" ЦПКУ? Адже судді (і особливо працівники канцелярії суду) - не експерти-почеркознавці. А щоб встановити що підпис не автентичний, то це потрібно проводити експертизу. А на момент прийняття позову (особливо по пошті, наприклад) - ніякої експертизи ЦПКУ не передбачає. А раз суд прийняв позов, то повинен вже його розглядати, а не проводити експертизу підпису позивача.

І останнє. Якщо позивач в суді підтвердить, що це його підпис, що він його підписував у нетверезому стані (це ж на авто водити - можна і нетверезому позов підписувати), тому не відповідає звичним зразкам, і що далі? Позивач підтвердить під час судового засідання, що повністю підтверджує всі заявлені в позові позовні вимоги вже зараз " в тверезому стані", навіть якщо підписував раніше в нетверезому і що тоді можна робити з цим фактом візуальної "несхожості" такого підпису? Тому потрібно шукати інші "захисні аргументи", бо зациклення лише на підписі позивача - нічого особливо корисного відповідачу не дасть. Ну на крайній раз цей позивач звернеться ще раз з таким же позовом, і знову відкрите питання: що далі?

Аноним

Сумнів у підпису позивача - це не доказ у суді, якщо у позивача є достатні докази прав на вимогу від відповідача. Ось якби були сумніви у підпису відповідача - це би був дійсно достатній доказ.

Аноним

https://protocol.ua/ua/vs_kas_pravo_na_podannya_pozovu/ - це Ларисі. Толя, ти теж почитай, корисно буде.

Ларисо, якщо позивач і його представник повні йолопи - вони скажуть, що "був напідпитку". Потім "гуляй душа" відповідача! Заявляйте клопотання про винесення рішення про закриття провадження. Рішення вступить в силу, - можете і собі чарчину.... ЕЕЕх!

Аноним

https://zib.com.ua/ua/print/89691-vimogi_do_pozovnoi_zayavi_pri_podachi_do_sudu.html

При написании ответа используется разметка Markdown.