67 дней назадАноним

запитує депутат сільської ради

на сесії розглядалося питання щодо надання дозволу на розробку документації щодо надання у власність земельних ділянок, які ще знаходяться в оренді, для подальшого створення фермерського селянського господарства. раніше земля знаходилася у власності держави і у облдержземгеокадастрі було відмовлено у наданні дозволу на розробку документації на приватизацію. відбувалися суди, які визнали рішення дерземгеокадастру неправильним і присуджено надати такі доволи. тепер з 01.01.19 земля перейшла в комунальну власність, тобто нею розпоряджається сільська рада. чи є правомірним те, що зараз людина, яка хоче сворити фермерське господарство вимагає від с\р виконання рішення суду, погрожує депутатам штрафами та говорить, що рішення сесії є формальним і незважаючи на рішення сесії земельні ділянки повинні в його користування як фермера© Freelawyer.ua

Віктор

У Вашому питанні багато неясностей. Виразіть суть проблеми конкретніше та уважно прочитайте рішення суду. Суд може рекомендувати а не заставити надати дозволи ні Держгеокадастр ні ОМС.

Вам потрібно розглянути звернення громадянина та підготувати й надати йому відповідь, проте це не є обовязком приймати рішення про надання земельної ділянки у власність.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск