66 дней назадАноним

11.01.19. согласно сайта "Судова влада" административный позов розглянут. В реестре судовых решений решения нет. Судья на рабочем месте. Секретарь отвечает, что решение есть, но не подписано. Какие действия можно предпринять к судье что бы подписалось решение. И какие сроки существуют??????

У виняткових випадках залежно від складності справи складання повного рішення суду може бути відкладено на строк не більш як десять днів, а якщо справа розглянута у порядку спрощеного провадження - не більш як п’ять днів з дня закінчення розгляду справи. Отримати рішення Вам допоможуть скарги або особисті зверненні безпосередньо до судді чи голови суду.

Если по нормам КАСУ:

Стаття 251. Вручення судового рішення

1.Копії повного судового рішення вручаються учасникам справи, які були присутні у судовому засіданні, негайно після проголошення такого рішення.

2.У разі проголошення тільки скороченого (вступної та резолютивної частин) судового рішення учасникам справи, які були присутні у судовому засіданні, за їхньою заявою негайно після його проголошення видаються копії скороченого судового рішення.

3.У разі проголошення в судовому засіданні скороченого рішення суд надсилає учасникам справи копію повного судового рішення протягом двох днів із дня його складання в електронній формі у порядку, встановленому законом (у випадку наявності у особи офіційної електронної адреси), або рекомендованим листом з повідомленням про вручення - якщо така адреса у особи відсутня.

4.За заявою учасника справи копія повного судового рішення вручається йому під розписку безпосередньо в суді.

5.Учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено в порядку письмового провадження, копія судового рішення надсилається протягом двох днів із дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, - у випадку наявності у особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення - якщо така адреса відсутня.

Подайте повторно заявление через канцелярию в суд о выдаче судебного решения, чтобы на Вашей копии поставили отметку о принятии.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск