120 дней назадАноним

Доброго дня...Чи розлучать нас якщо дружина вагітна, заява подана до вагітності

~= А Д В О К А Т =~

Не розлучать до 1 року віку дитини (є виключення щодо "криміналу" з вашого боку до дружини чи дитини, але воно навряд вам підходить).

Доброго дня. Розлучення можливо, якщо приховати від суду факт вагітності дружини, якщо стане відомо, або дружина про це заявить у суді, в такому випадку розлучитись можна буде після досягнення дитиною одного року. Якщо це не Ваша дитина, інший чоловік визнає батьківство або Ви у судовому порядку виграєте справу щодо оспорювання батьківства, тоді розлучення можливо у судовому порядку, не чекаючи, коли дитині виповниться один рік. Крім того, дитина народжена протягом 10 місяців після розірвання шлюбу вважається такою, що походить від колишнього чоловіка, тобто Ви будете батьком дитини записаний, навіть, якщо зараз розлучитесь, приховавши факт вагітності дружини.

~= А Д В О К А Т =~

Да-а-а! Где бедный Роберт? Он перевернулся бы! Публично на весь мировой интернет призывать "приховати від суду"? Лучше далее помолчу... "А то опять по шее получу и подвиг свой не совершу"...

Анатолий Николаевич, из серии Ваших предложений устроить ультиматумы.

~= А Д В О К А Т =~

Ладно, проехали... Я не собираюсь к Вам как-то непорядочно относиться. Дискуссии это одно, а морали - другое. Мир Вашему дому.

При написании ответа используется разметка Markdown.