8 дней назадАноним

Чи треба платити судовий збір?

Особа не звільняться від сплати судового збору при поданні заяви про зміну розміру аліментів.

Стаття 5. ЗУ "Про судовий збір" Пільги щодо сплати судового збору

  1. Від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються:

3) позивачі - у справах про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів чи зміну способу їх стягнення, а також заявники у разі подання заяви щодо видачі судового наказу про стягнення аліментів;

Аноним 99 096 631 12 61

Лучше подайте исковое на помощь ребенку по болезни и на курортное обслуживание. Ему же отдыхать нужно -не на Мальдивах , но нужно.

Если нужна юридическая помощь, обращайтесь http://uristdnepr.com.ua

При написании ответа используется разметка Markdown.