182 дня назадАлла

Лікарняний у зв'язку з вагітністю та пологами здано в бухгалтерію роботодавця 6 березня, 14 березня роботодавець зробив відповідну заявку у соцстрах. Коштів досі немає. Роботодавець стверджує, що винен соцстрах у затриманні виплати. Чи може роботодавець погасити цю виплату із власних коштів, не чекаючи кілька місяців на надходження їх на спецрахунок із соцстраху. Мій роботодавець стверджує, що це неможливо. Чи правильно це? На який нормативний документ слід зіслатись? так

ваш работодатель прав , есть ст.34 зу про соц страх, и порядок финансирования выплат за счет средств соцстрахования

При написании ответа используется разметка Markdown.