553 дня назадСергій

Будинок придбав у родичців які не вступили у спадщину. Свідоцтво на право власності на будинок є на землю нема.

Сергій, придбати можна тільки у власника, якщо родичі не оформили спадщину, то вони не мали право розпоряджатись тим, що їм не належить на праві власності. Тому фактично Ви нічого не купили, гроші не за шо віддали. Теперь потрібно через 10 років визнавати право властності за набувальною давністю на будинок, або займатись оформленням спадщини на родичів померлої, а потім вони сможуть продавати/дарити це майно кому завгодно.

~= А Д В О К А Т =~

А ще місцева громада може забрати через суд це майно, як "відумерлу спадщину" - тоді взагалі перспектив немає. Раніше потрібно було знайти юриста, "до того".

Аноним

Доброго вечора, якщо чоловік помер, а хата була на чоловікові. А тепер спадкоємець жінка? і земля не на жінці а на синові.. як можна переоформити все на жінку? Що потрібно?

Доброго вечора. Має значення, які підстави для оформлення на сина, якщо він є власником, тоді все залежить від його волевиявлення.

~= А Д В О К А Т =~

Щоб деталізувати алгоритм дій - краще зверніться персонально на ел.пошту з профілю. Земельно-будинкові питання зазвичай заплутані і потрібно юристу вивчати сканкопії всіх наявних документів, розбиратись в деталях. Зробити це можна лиш шляхом діалогу.

Аноним

Балаушко под названием Адвокат специалистом не является! Не попадитесь!

~= А Д В О К А Т =~

Кто это там в лужу? Опять зловредный ононим? Так поцелуй себя в... нос, всё равно к мнению прячущегося за кликухой "ононим" труса, вещающего из-под дивана, никто не прислушается. Потому что неубедительно, мелкий пакосник.

При написании ответа используется разметка Markdown.