412 дней назадОльга Сивко

Як реагувати адміністрації школи на непідтверджені факти травми дитини на уроці або побиття дитини іншими дітьми? Батьки свідомо, тільки зі слів дитини втягнули у скандал всю школу. Комісії по нещасних випадках і розслідування нічого не підтверджують, а батьки дитини продовжують писати скарги.

Повідомляти поліцію, адміністрація школи відповідає за життя та здоров'я дитини.

Аноним

А Вам не жаль ребенка????-Родители его правы- а если вы директор или завуч -увольняйтесь к .... матери- развели беспредел в школе.

~= А Д В О К А Т =~

Реагувати так, як положено по процедурі; "як не знаєш як поступити - поступай по закону"...

Ольга Сивко (автор вопроса)

Немає фактів травм дитини. Це слова батьків проти слів інших дітей. Мені жаль однокласників цієї дитини - і як їх захистити від обвинувачень не знаємо. Скдадається комісія (вже 5 разів) і шкільна і районна із залученням психолога, депутатів, ходен факт не підтверджено. А історія продовжується, кожного дня.

Аноним 99

Будет заключение комиссии -картина будет понятна. ЕСли вы не в середине конфликта -не лезье в него - закончится привлечение прокурора по несовершенноленим Областной Проуратуры -если одна из сорон возьмет волка- юриста.

Аноним 99

одна из сторон -НЕ ЧТОБ ПРОСО УЧИТЬСЯ,конфликты люди по ПРИРОДЕ.

Аноним

конфликты -я выбрасывая с 1979 года негатив футболом, мини-футболом по выходным -Рекомендую. Понять ребенка можно лишь играя- играя с ним ,играя со своими сверстниками. Мы взрослеем, немного даже уже старее- седина чуть, а за детьми нужно следить. Не мне вас учить. Все проблемы решили бы видеорегистраторы- есть конфликт ,нет. Но СЛекжа за детьми- тоже неправильно и незаконно- маленькие граждане нашей Украины -так же защищены КОнституцией ,как и взрослые ,если не Больше.

~= А Д В О К А Т =~

Прийдеться з цим "жити" і далі поступати по закону - скликати комісії і т.д. Це ваша робота і обов'язок, якщо не можете працювати - знайдіть іншу роботу.

При написании ответа используется разметка Markdown.