411 дней назадАноним

збираємо докази, які необхідні для подання позову. частина доказів знаходиться в іншій судовій справі, яка вже розглянута. я так розумію, спочатку ми повинні надати підтвердження того, що "особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу" ч 4 ст 83 цпк , тобто потрібно написати клопотання до суду з проханням видати докази зі справи №..... якщо це так, на імя кого має бути таке клопотання: судді, в провадженні якої була справа? дякую.

~= А Д В О К А Т =~

Той суддя скоріш за все не надасть. Це має бути судовий запит судді теперішньої справи або адвокатський.

Потрібно заявити клопотання про витребування доказів з матеріалів іншої справи.

Аноним 99 096 631 12 61

не надасть -переписуйте та при можливости фотографуйте. Ведь хитрость главная национальная черта украинцев.Не мы такие -страна такая.

Аноним (автор вопроса)

дякую. клопотання про витребування доказів з матеріалів іншої справи, я так розумію, зможу заявити лише, коли подамо позов, щоб потім не було питань чи "особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу". тому зараз лише запит можу надіслати, суд відмовить і я це додам до позову й таким чином аргументую клопотання про витребування доказів з матеріалів іншої справи?

Не обов'язково в даному випадку отримувати відмову, достатньо обґрунтувати чому Ви з іншої справи документи надати не можете відповідно до норм права.

Аноним (автор вопроса)

дякую. якими нормами права це можна аргументувати? дякую.

Вам потрібно звернутись до юриста для складання клопотання до суду, юриста можете обрати тут http://42yurista.com/p/

~= А Д В О К А Т =~

Оберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Перегляньте норми, що дають право робити копії матеріалів іншої справи, обгрунтуйте, що не відноситесь до цих осіб та заявляйте клопотання у Вашій справі

Аноним (автор вопроса)

дякую. але справа в тому, що якраз копії мені й не потрібні, а оригінали

Засвідчені копії прирівнюються до оригіналів.

~= А Д В О К А Т =~

Якщо суд зробить належний запит по вашому клопотанню до іншого суду, то тоді той "інший" суд завірить ті копії печаткою суду, що прирівняє їх до оригіналів. Питання ще й в тому, як вірно скласти це клопотання. Тому все ж оберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

При написании ответа используется разметка Markdown.