410 дней назадАноним

Придбала будинок на неприватизованій землі. Є кадастровий номер, права власності на землю немає. Право власності на будинок є. В сусідки зв'язки в міській раді і вона хоче землю забрати собі. В міській раді сказали це землі міської громади можуть передати у власність, можуть ні. Чи може міська громада передати у власність землю сусідці якщо в мене біля будинку земля не приватизована?

тоді швидще приватизовуйте земою! Коли робили кадастровий номер на землю для проджау будинку то робилась технічна документація, зараз потрібно її переробити під себе чи зробити нову , взявши рішення міськради надання дозволу на розробку технічної документації чи про передачу у власність землі.

~= А Д В О К А Т =~

Над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

При написании ответа используется разметка Markdown.