409 дней назадАноним

Доброго дня! приблизно два роки тому я втратила соціальну стипендію у зв'язку з тим, що викладач поставив помилково талон зі заліку. на факультеті стверджували (і сам викладач), що буду її отримувати і що той талон не впливає на неї. однак, в профкомі пропонували написати заяву в ректорат. я ж просто написала звичайну заяву на соціальну стипендію, після чого її не отримувала семестр. чи можу я зараз вимагати відшкодування коштів університетом? (кошти виплачуються соц захистом)

Доброго дня! Спочатку потрібно довести вину університету, що саме через їх дії була Вами втрачена соціальна стипендія, а потім вже заявляти вимоги про відшкодування шкоди.

~= А Д В О К А Т =~

...і все це робити потрібно через суд, що є затратно... Тому потрібно оцінити "рентабельність" майбутнього "результату", щоб "шлях до нього" не виявився дорожче ніж сам "результат".

Аноним (автор вопроса)

ще є одна дівчинка, яка була зі мною в тій ситуації, однак вона не має претензій, але чи може вона дати якесь письмове свідчення для прикладу? тут вина конкретного викладача радше. чи може бути доказом те, що в заліковці стоїть одна оцінка, а у відомостях інша? і чи не можна просто піти в поліцію і щоб вони вирішили це питання?

Піти, звернутись можна куди завгодно, нічого поліція не вирішить, це не їх компетенція, направлять до суду, а у Вас проблема ще в тому, що пройшло вже два роки, а Ви чомусь тільки зараз захвилювались з цього приводу. У Вашій ситуації все можливо, однак потрібно звертатись безпосередньо до юриста або адвоката, який буде займатись цією справою, якщо Ви будете сплачувати юридичні послуги. Проте, гарантій Вам ніхто не дасть, навіть, у разі притягнення винних осіб до відповідальності, з бюджету кошти Ви не отримаєте, а витрати на юристів можуть бути більшими, ніж соціальна стипендія. Але це вже Вам вирішувати, будете Ви серйозно займатись цією справою, чи тільки спитати та пошкодувати, що так вийшло.

При написании ответа используется разметка Markdown.