11 дней назадАноним

Цікавить таке питання, чи сплачують адвокати ЄСВ, якщо не отримано ніякого прибутку за звітний період?

Іноді адвокати реєструються як ФОП (або діють в рамках юридичної особи: адвокатського бюро, об'єднання адвокатів) і тоді цим займаються органи (бухгалтерія) цієї юридичної особи або якщо адвокат-ФОП-пенсіонер, то звільнений від ЄСВ. А так, якщо адвокат просто "приватний" - то має платити ЄСВ аналогічно як і ФОП (включаючи і періоди відсутності "доходу" - термін "прибутку" тут не доречно вказано).

Аноним 99 096 631 12 61 Харьков

А може й призупинити свою дiяльнiсть та не сплачувати ЕСВ.

Якщо призупине, то не зможе правомірно приймати участь в судах - тому що, якщо вирахують то оштрафують і ЄСВ зобов'яжуть заплатити все одно за весь період (адже борг по ЄСВ - не має терміну давності).

Аноним

могли я стать поручителем скайкопии паспорта в устной форме и когда применяется это закон

Всегда применяется закон, не могли стать поручителем. Обращайтесь к психиатру для лечения.

Аноним -А. М.-у

зможе в якостi Юриста по доверенности -дорученню. Исковые споры до 167ысяч гривен малозначительные- может принимать участие любой Юрист.

Аноним (автор вопроса)

Читайте уважно Конституцію...11) представництво відповідно до пункту 3 частини першої статті 131-1 та статті 131-2 цієї Конституції виключно прокурорами або адвокатами у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 1 січня 2017 року; у судах апеляційної інстанції - з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції - з 1 січня 2019 року.

А при чому тут "представництво"?

При написании ответа используется разметка Markdown.