385 дней назадАноним

Добрий день! ФОП займається викладанням англійської мови в двох філіях. В одній із філій працюють наймані працівники відповідно до встановленого графіка роботи. В іншій філії працює сам приватний підприємець і не має чіткого графіка роботи і, власне відвідування, цього навчального кабінету. Чи можна на інформаційній табличці для ФОП в першій локації вказувати чіткий графік, а в другій локації вказати: графік роботи "гнучкий" або "вільний"? Дякую.

~= А Д В О К А Т =~

А ФОП має ліцензію для такого вида діяльності? Інакше вже саме це незаконне, то про які "графіки" мова? Який КВЕД (чи КВЕДи) у ФОПа?

Аноним (автор вопроса)

Я вже працюю 10 років, і все повністю законно.Моя діяльність не підлягає ліцензуванню, Це - 85.59. Просто є нове приміщення, в якому я не можу бути завжди, тому питання більше стосується "гнучкого " графіку. Там де працюють наймані люди, там стандартний графік. Ви хочете сказати, що від КВЕДа залежать правила укладання графіків. На які нормативні акти в такому випадку посилання?

~= А Д В О К А Т =~

На цей вид діяльності (викладанням англійської мови) потрібна ліцензія на освітню діяльність. Кількість років роботи і реєстрація по КВЕДу 85.59 - все одно не дає право законно працювати без ліцензії і її відсутність - саме це найбільша проблема, а не якась дрібниця про графік роботи. Жаль що немає розуміння з даного питання. Будь-яка фіскальна перевірка - це б "розтлумачила", просто напевно ще не було перевірок. Однак з нового року вже скасовано мораторій на перевірки бізнесу в зв'язку з АТО, тому вповні можливо її дочекатись.

Аноним

Как по английски будет "полный пи....ц"? Потому что 10 лет..... И....!!!!!

~= А Д В О К А Т =~

Некоторые банды и более лет "работают" безнаказанно, и что? Недоработка государства бывает.

При написании ответа используется разметка Markdown.