6 дней назадАнна

Доброго дня! Колеги юристи, підкажіть Вашу думку стосовно направлення сторонам клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції. Потрібно направляти сторонам чи ні? Відповідно до ст.212 ЦПК: "Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п’ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи".

Доброго дня, Анна. Обов'язково потрібно направляти з описом вкладення, та надати суду докази про факт направлення документів (опис вкладення, накладну Укрпошти про відправлення листа).

Анна (автор вопроса)

Дякую!

І не забути собі залишити копії з поштових документів...

При написании ответа используется разметка Markdown.