385 дней назадИгорь

Що вказувати у позові до суду? В данній ситуації прошу розглянути право на подачу позову з двух сторін а саме Особою1 та Особою3 про визнання свого права. (Особа1)-жінка, (Особа2)-чоловік, (Особа3)-їхня дитина., (Особа4)-мати Особи2, (Особа 5)-рідна сестра Особи2 та донька Особи4. 20.02.93 був зареєстрований шлюб між Особа1 та Особа2, 23.11.93 народилася їхня дитина Особа3. 6.04.95 Особа2 отримав ордер на жилую площадь в общежитии Адреса1 на право занятия с семьей из 3х человек а саме(Особа1, Особа2, Особа3). 1998 році за спільні кошти подружжя був збудований гараж що знаходиться в автокооперативі спілки автомобілістів, пайові внески за який були сплачені одразу у повному обсязі. Паспорт гаража був виписаний на імя Особа2. Також вони стояли на учоті як особи що потребують покращення майнових послуг. Так станом на 20.11.2000 вже було відомо що Особа1, Особа2, Особа3 мають отримати ордер на зайняття 3-х кімнатної квартири що знаходиться у ЖБК Адреса2 після введення в експлуатацію закінченого будівництвом обєкта(28.12.2000). Однак 13.02.2001 року Особа1 та Особа2 розривають шлюб. В звязку з чим Особа2 звернувся до комітету та просив в звязку з розлученням залишити за Особа1 жилу частку в общежитии Адреса1, а йому надати однокімнатну квартиру у ЖБК з правом на зайняття 1-ою особою, але вільних однокімнатних квартир в ЖБК не виявилося. Знайшовши вихід з данної ситуації таким чином згідно ордера від 27.03.2001 Особа2 був зареєстрований за Адреса2 з 16.08.2001 склад сімї два чоловіка 1. Квартиронаймач Особа2. та 2. Особа4. Особа1 та Особа3 залишилися проживати за Адреса1. Під час розривання шлюбу Особа1 та Особа2 прийшли до усної згоди щодо залишення за кожним право на користування гаражем у рівних частках. 29.08.2002 Особа2 помирає, за квартиру що знаходиться за Адреса2 до моменту смерті ним було сплачено 57% від повної суми пайового внеску. Особа3 прийняв спадок фактично вступивши в управління чи володіння спадковим майном- однак про своє право ще не заявляв. Особа1 зіштовхнулася з перешкодою коли мала намір скористатися гаражем що був сумістною властністю подружжя, а саме наявністю на воротах навісного замку якого раніше не було. Особа1 звернулося до казначея гаражного кооперативу з питаннями по данній ситуації. Казначей пояснив це тим що до кооперативу звернулася Особа4 надавши копії свідоцтва про смерть та заповіту була прийната у члени кооперативу замість померлого Особа2, а в подальшому подарувала гараж Особа5. Однак маючи дані про те що станом на 10.01.2019 спадкова справа після померлого Особа2 не заводилася, прийшла до висновку що Особа4 вважаеться такою що не прийняла спадщину за заповітом, на що казначей порекомендував звернутися їй до суду.

Доброго дня, Ігор. Для складання позову та отримання юридичної консультації з Вашого питання необхідно звернутись до юриста, який буде займатись Вашою справою, юриста можете обрати й на сайті.

~= А Д В О К А Т =~

Над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

При написании ответа используется разметка Markdown.