88 дней назадЛідія, lidiya_ratushnyak@ukr.net

Доброго дня, прошу пояснити чи моє право адміністрація попереджувати про звільнення та звільнювати працівників Будинку культури Веселинівської селищної ради, якщо прийнято рішення сесії про створення на базі Будинку культури культурно-просвітницького центру? Частину рішення я Вам надсилаю
РІШЕННЯ

від ___ 2019 року № ХХУІ сесія восьмого скликання смт Веселинове

Про створення Комунального закладу «Веселинівський культурно-просвітницький центр» Веселинівської селищної ради Веселинівського району Миколаївської області

Керуючись п.30 ст. 26, п. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», п.2, п.3 ст. 9 Закону України «Про культуру» та з метою упорядкування роботи, удосконалення організаційно-правової діяльності та подальшого розвитку культури на території Веселинівської селищної ради, чіткого визначення основних напрямків діяльності клубних закладів, що розташовані на території громади, селищна рада

ВИРІШИЛА: 1. Створити на базі Будинку культури Веселинівської селищної ради Комунальний заклад «Веселинівський культурно-просвітницький центр» Веселинівської селищної ради Веселинівського району Миколаївської області.

Дякую за консультацію, з повагою, Лідія

Аноним

В данной ситуации суда не избежать -оспаривайте незаконное увольнение.Привлекайте юриста по трудовым спорам.

~= А Д В О К А Т =~

Має право і юристи не допоможуть.

Лідія, lidiya_ratushnyak@ukr.net (автор вопроса)

Анатолію Миколайовичу, якщо має право, то на якій підставі (законодавчий документ), поясніть будь ласка. Дякую.

~= А Д В О К А Т =~

Кодекс Законів про працю України. Детальніше - звертайтесь персонально на ел.пошту.

Аноним

не має права, бо трудове законодавство ще ніхто не відміняв, тільки грамотного адвоката для цього знайдіть

При написании ответа используется разметка Markdown.