358 дней назадНиколай

Доброго дня!10.04.2018 Приймав участь в торгах на сетамі, виграв з найвищою ставкою. Після закінчення торгів , їх було зупинено ухвалою суду, так як паралельно був поданий позов іншою особою на визнання права власності на майно (авто). Як наслідок, я не мав можливості купити даний лот, 03.08.18 позивачу було відмовлено в задоволенні позову і ухвалу про зупинення було скасовано іншою ухвалою, але в силу вона вступала через 30 днів, або після розгляду апеляційного суду. Так як не хотілось купувати лот по якому ведеться суд, я слідкував за даною справою. Позивач подав апеляцію, рішення якої було 06.12, залишено без змін. Відповідно ухвала про скасування зупинення торгів набирала законної сили 06.12 і саме з цієї дати виконавча служба мала поновити торги, але вона їх поновила через 30 днів після винесення ували про скасування торгів, тобто 03,09,2018. я не здійснював оплату, так як думав, що дії виконавця були неправомірними, він поновив торги при дії ухвали про заборону продажу. Відповідно мене відхилили від торгів за не сплату всієї суми, а покупцем став наступний учасник. ЧИ МАЮ Я МОЖЛИВІСТЬ СКАСУВАТИ АКТ ПРОДАЖУ ВИКОНАВЦЯ, ТАК ЯК ТОРГИ БУЛИ ПРОВЕДЕННІ ПІД ЧАС ЗАБОРОНИ І ЧИ МОЖУ Я ПОВЕРНУТИ СОБІ СТАТУС ПЕРЕМОЖЦЯ В ДАНИХ ТОРГАХ? (на даний момент авто вже перереєстроване на учасника торгів згідно акту виконавчої служби)

Ухвала про зупинення торгів була скасована і вступила в законну силу, тому виконавча служба скоріше всього правомірно поновила торги.

Николай (автор вопроса)

На момент поновлення торгів діяла ухвала, так справа розглядалась в апеляції, в єдиному реєстрі вказано, що сили ухвала про скасування припинення торгів набула 06.12

еще раз разберитесь с системой Prozorro, проштудируйте работу Тендерных комитетов в мерии той же, наберитесь практики. А АНАтолий Где -"Лидер"-СНова Ничего не знает?

Як зазначено в ухвалі про набрання законної сили?

~= А Д В О К А Т =~

амотного адвоката (можна вивчити попередньо дані про кваліфікацію кожного юриста на даному форумі, натиснувши на його "профіль") та звернутись персонально на зазначену у профілі юриста його електронну пошту чи навіть переслати копії необхідних документів. По-іншому поради будуть або поверхові, або не професійні, що жодне не принесе користі чи, тим більше, позитивного вирішення вашої не такої вже й "простої" справи.

~= А Д В О К А Т =~

Як і більшість юридичних справ - вирішувати ваше питання потрібно індивідуально. Тому найкраще обрати грамотного адвоката (можна вивчити попередньо дані про кваліфікацію кожного юриста на даному форумі, натиснувши на його "профіль") та звернутись персонально на зазначену у профілі юриста його електронну пошту чи навіть переслати копії необхідних документів. По-іншому поради будуть або поверхові, або не професійні, що жодне не принесе користі чи, тим більше, позитивного вирішення вашої не такої вже й "простої" справи.

Анатолій Миколайович правий, з документами потрібно ознайомитися, щоб дати розгорнуту відповідь.

Николай (автор вопроса)

Текст: касувати заходи забезпечення позову, які були вжитті судом на підставі ухвали Дунаєвецького районного суду Хмельницької області від 10 квітня 2018 року, а саме: зупинити продаж рухомого майна, а саме автомобіля DAIMLER CHRYSLER 316,2001 р.в. НОМЕР_3,номер кузова НОМЕР_1 шляхом проведення Державним підприємством «Система електронних торгів арештованого майна» електронних торгів .

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Хмельницької області через Дунаєвецький районний суд Хмельницької області протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому рішення не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому рішення суду.

Дата складання повного судового рішення 02 серпня 2018 р.

Можете написати номер справи?

Николай (автор вопроса)

674/1387/17

Та виходить, що торги поновлено передчасно, не дочекавшись вступу рішення в законну силу, що може мати наслідком визнання торгів недійсними. Можливо і є шанс на скасування протокол проведення торгів і акт державного виконавця, давайте конкретному юристу документи на вивчення, нехай вивчає, аналізує і дає конкретні рекомендації як діяти далі.

Iванна на фоне поверхностного пустого Толика -Молодчина!!!!

6 ответов Полезных из 28 000 написанного полуБреда от АНатолия Позорного -Мизерно мало для даже начинающего юриста.

Один чувак

Хворий на голову, звалив від порядних людей.

~= А Д В О К А Т =~

Но почему то Иванна не хвалит Неизвестного и даже не замечает вообще, как пустое место, так как он грубо матерно оскорбляет украиноязычных юристок (имеет такую "слабость" к женщинам - вместо любить их, только оскорбляет: что бы это значило?) и думает, что после этого "подлизаться" хоть один раз и сразу ему всё простят? Нет, слово не воробей - и если сказал его обратно "не залетит".

Іванна, (jurisconsultus@bigmir.net)
Анатолій Миколайович правий, з документами потрібно ознайомитися, щоб дати розгорнуту відповідь.
~= А Д В О К А Т =~

Давай-давай «известный Неизвестный» розкручуй ситуацію ширше - щоб вона ще вийшла на арену офіційного простору - швидше закінчиться законною ізоляцією психопата від нормальногоо суспільства. Чим більше ти провокуєш тут - тим більше отримаєш української "люстрації". Чим це закінчиться - догадуйся сам, адже аргументів вже накопилось достатньо для пред’яви «підозри». Тепер буде постійна увага - і запит до адвоката, ім'я якого це "нєчто" тут на форумі самозванно протизаконно використало та позорить, що аж само "воно" вимушене було переєструватись/перефарбуватись на чергового "Неизвестного". Можеш і далі продовжувати копити собі «критичну масу». Але скільки шнурочку не звиватись - логічний кінець все одно настане...

Що не заспокоєшся ніяк "неизвестный"? Бажаєш продовження?

ненормальна психопатична особина «НЕИЗВЕСТНЫЙ»; він же - «Аноним 096 631 12 61»; він же - «Аноним 99»; він же «РОБЕРТ МАЙДАН 096 631 12 61»; він же «Rob»; він же незаконно самозванно присвоїв собі звання харківського адвоката «Геннадий Коломийцев, адвокат» (при тому, що справжній той харківський адвокат може й не знає про ЦЕ, або просто називається «Аноним» та іншими ніками – це одна і та ж особина з Харкова («Роберт Николаевич»), яка не повстидалась вказати тут навіть свій номер телефону (096 631 12 61 або ще інший: 057 370 39 54) та взялась на форумі постійно гадити, проводити дискримінацію україномовних людей, не цензурно ображати українську мову загалом та виражати явно сепаратиські висловлювання! Невже "воно" надіється, що це зійде безкарно? І це при тому, що на форумі нормально уживаються інші учасники як російськомовні так україномовні. Почекаємо великого полегшення, коли подібні навіжені пости зникнуть тим чи іншим способом з даного форуму, адже це вже грубо переходить рамки свободи слова чи демократії. Як то говориться: «може або шлях трафить або викорінемо ту багатоголову зворотливу гідру».

ОСЬ ЩО ВІН/ВОНО ПО-КРЕТИНЯЧИ НАПИСАВ !!!!!! Громадяни України, обов'язково прочитайте та не залишайтесь безучасними і перевірте цей доказ за інтернет посиланням: http://42yurista.com/qa/123652/.

«Аноним 096 631 12 61

_ _ _ _ _ _ _ _-национальная вы наша -мое мнение о вас как о юристе плохое также. Осорбите ого-то другого.Припезженная вы наша. Я если хзалез в ваши неразумные поверхностные отвеы Вам будет плохо. Я закончил Юракадемию Харьковскую -лучшую ,а ту что, Неразумная???

ЛУчш помалкивай- я в Церкви вчера не был -Напишу такое, что не понравится ОЧень. Свой Сраный Псевдопатриотческий Украинский язык в своей Лтьвовской и Волынсой областях применяй да в судах».

А також образив іншу юристку http://42yurista.com/qa/123675/

Нервный ононим, под разными "личинами" пишущий, не употребляй больше внутрь, а если уже протрезвел - не дури дальше пока не поздно. Неужели не понимаешь, что твоя политика - грязное дело и может закончиться для тебя уголовной ответственностью? Да и сколько можно безнаказанно нести здесь ахинею, харьковский ты наш с явными криминально-сепаратистскими настроениями. И больше не оскорбляй украиноязычных юристов этого форума, не показывай своё бескультурье и не инициируй дискриминацию за языковым принципом - ведь "отродье" бывает в разных "стоянках" и в твоей также (вот сам ты – «хороший» пример!!), а то и анонимный статус и твоё новое название "неизвестный" - может не помочь скрываться от адекватного возмездия возмущённых соотечественников. Ведь ты пока не на Луне проживаешь. Давно не проходил народную люстрацию? Хотя не хотелось бы насовсем потерять такого ярко-петушиного "представителя гуманоидов" в мусорном баке.

Именно ты "неизвестный" нецензурно оскорбил не только конкретных сразу нескольких юриcток, но и совершил оскорбление украинcкого языка и публично на форуме предложил отделяться от Львовской и Волынской областей. И теперь будешь утверждать, что не сепаратист, то есть "сепар"? Хто ж ты тогда - хамелеон перекрашиваемый каждый раз на любую масть? А теперь примазываешься к украинцам, видно понравилось тебе здесь и уже не хочешь в Ростов. Тогда для начала перестань нецензурно оскорблять соловьиную мову, и обязательно публично извинись за свои прежние преступные действия, предусмотренные вышеуказанными статьями Уголовного кодекса. Можешь и в привычной позе на коленях извиниться. Тебе уже немного времени осталось для добровольного раскаяния, надеешься что СБУ, чья подследственность дел такой категории, будет долго раскачиваться? Но ведь ты сам сокращаешь это время для себе своими постами. Чем ты думаешь вообще, хоть посоветуйся со своими адвокатами, ты же пишешь что они у тебя есть, а ведь они скоро тебе понадобятся по настоящему. Тем более ты статус одного из них присвоил себе незаконно. Может ты еще статус "царя зверей" пришпандеришь себе любимому. Так и напиши "я царь, просто царь. Гуляют все!" Это будет как раз в твоем стиле психики.

Это не твоё художество, ведь ты бахвалился, что прикупил автомобиль: https://kharkov.comments.ua/news/uzjav-na-taran-tri-mashini--v-harkovi-zatrimali-pjanogo-vodija/?lang=ru

https://vesti-ukr.com/kiev/339413-dym-i-vzryvy-v-tsentre-kieva-radikaly-okruzhili-pecherskij-sud-video

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

= = =

ОСОБЛИВА ЧАСТИНА
Розділ I
ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

= = =

Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

1. Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з конфіскацією майна або без такої.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

= = =

Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -
караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, -
караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Дегенератушка ,кроличья душенка ТоликПся Крев -ПИз...дуй в Церковь быстрее ,пока твои 0,0002 процента ПОлезнолсти не перевалили в -, 0000,2 -ТЫ НАчинаешь ВРедить Людям,ЗА ЧТО МЫ БУДем карать.

По ЛИннии СБУ Я тебя буду Запускать в понедельник. Крышеватели в нашей стране Обязаны наконец-то -создать Своего Агента 00... БУДешь Мощным АГентом Толя-Беспринципен.Жаден.Подл ,Низок и ТУП -очно станешь Джеймсом Толиком Бысро. НО Суперподготовка ждет тебя , дружище. КРоссы по 20 км. гантели, подтягивания, брусья, отджимания. Опять таки секс -ТЫ еще девственник наверняка. бюестолковый -научим. хоть даже пьяная в дюпель проститутка с Дешевкой Толей НЕ Захочет.ДА и нет в Украине проституции -один политики.

5 глав Зеленский поубирал позавчера,133 Губернаторов выметаются из кабинетов-в Львове тоже пора давно Ревизию Власти делать На ненависти к ВОстоку Украины людей с портретами бендеры на стенах

ПОСТОЯННЫЙ РАСКОЛ В УКРАИНЕ.

А хочешь Толя информацию о коррупционерах, бандитах???!!!

ЧИтай "Скелет ИНфо" -информация обо всех от Кубия -мошенника банковского ,помогавшего БАНКОВСКУЮ СИСТЕМЫ ОБВОРОВЫВАТЬ УКРАИНЫ и ОТКАТЫ ПЛАТИВШЕГО поРОШЕНко за РЕФИНАНСИРОВАНИЕ БАНКОВ до Кернеса, мошенника с 1992 года по решению суда.

Иванна Хоть Знает ,что Такое Тендерний комитет ,Торги и Prozorro. Толя,Толя -БУхать -Здоровью ВРедить.

При написании ответа используется разметка Markdown.