149 дней назадАноним

добрий день ! працюючи в ТОВ на посаді комерційного директора вів переговори та домовленості с постачальниками. на жаль керівництво ТОВ прийняло рішення про ліквідацію ТОВ. ТОВ було продано як юридичну особу, звісно з незакритими боргами перед постачальниками. а на мене з боку одного з постачальників подано до МВС обвинувачення у шахрайстві. співпраця з цим постачальником велася на протязі багатьох рокуі та сумма обігу була більше ніж 9 млн.грн. сума у обвинуваченні складає 570 тис. були проведені обшуки в моєму приміщені та помешкані. що на ваш погляд мені робити?

~= А Д В О К А Т =~

Вам терміново потрібен адвокат, ви ж досвідчений управлінець - як можете цього не розуміти?? Над вашою справою потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. “Чергові» повідомлення на форумі, надаються надто коротко, коли думати над відповіддю юрист може не більше п'яти хвилин. Така відповідь може надати тільки загальний напрямок, лиш направляючий «вектор» для вирішення питання, від якого до реальної юридичної допомоги відстань, як «пішки до Місяця»! А щоб отримати дійсно корисну консультацію, правову допомогу, процедурне супроводження, грамотний текст необхідного звернення навіть і дистанційно (що є найбільш в рази оптимальніше за критерієм «ціна-якість» ніж звернення ОЧНО до адвоката / юриста), - то потрібно дати можливість юристу затратити необхідні трудогодини, мати можливість досить неспішно, творчо знайти може й нестандартний вихід, або алгоритм дій; або знайти ту статтю закону або знайти ту прогалину в законодавстві, що можна буде корисно використовувати для найкращого захисту інтересів або для мінімізації негативних процесів і для зменшення ризиків. ІНАКШЕ КОРИСНУ ПОЗИЦІЮ НАСПІХ ВИРОБИТИ НЕМОЖЛИВО!!!

Тому оберіть на цьому форумі компетентного юриста / адвоката з правої вертикальної колонки (для цього клікніть на текст назви юриста синього кольору) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій, від непоправних помилок та від поспішних неправильних шкідливих рішень.

Оскільки обрав ваше питання, як перспективне, то пропоную легально звернутися безпосередньо на мою електронну скриньку: advocate_s@i.ua або на САЙТ.

Доброго дня!

Вам дійсно необхідно звертатись безпосередньо до юриста або адвоката, який буде займатись веденням Вашої справи та захистом Ваших інтересів у суді.

~= А Д В О К А Т =~

І не тільки в суді, а й під час досудового розслідування - де формується кістяк обвинувачення.

При написании ответа используется разметка Markdown.