11 дней назадАноним

Доброго дня, мій батько записав свою квартиру на співмешканку .Чи можу я ,як його донька відсудити право власності у його співмешканки?

Аноним

Что значит записал?! Такого понятия юридически нет. Как отец получал квартиру? Он единственный собственник?

Аноним (автор вопроса)

Він склав на неї заповіт, він єдиний власник, однак жили у цивільному шлюбі

Заповіт можна оскаржити, але потрібні підстави. Крім того є категорія спадкоємців, які мають право на обов"язкову частку, незважаючи на наявність заповіту- ч.1 ст. 1241 ЦК України:малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).

Аноним

Сегодня оформил завещание - завтра отменил....жизнь долгая и не предсказуемая штука.

При написании ответа используется разметка Markdown.