236 дней назадАноним

Так склалося, що у 2016 році я була засуджена за 125-1. Захисник був.... Одне "пі-пі-пі", бо не можна казати. Зараз дивлюсь на фотокопію характеристики, яку надали на мене на вимогу слідчого, і в повному ах.... "Прописалась с грубыми нарушениями, в обход кооператива" - регистрировал паспортный стол, админвзысканий и претензий у собственников не было "Жалобы от соседей на нее поступают регулярно (????)". Ни одного вызова милиции или полиции не было, даже за шум или выброшенный мусор. Не шумлю, не курю, не распиваю! "без основания набрасывается на жильцов" - в подъезде, поликлинике, придомовой территории. "Маниакально преследует председателя" , "пишет даже в Киев"......... и пр., пр., пр.!

Тобто, жодне речення не відповідає дійсності, або про ті факти, що там є - стосуються саме порушення моїх прав, адже про втручання у сімейне життя саме я зверталася до поліції.

Чи можна зараз щось вчинити, бо такий гнітючий стан приниження відчуваю повсякчас?!

Аноним (автор вопроса)

Шановні, будуть якісь пропозиції, зауваження? Можливо, заперечення?

Jur997

Из Вашего сообщения до конца не понятно, что именно Вас беспокоит. Вы хотите оспорить характеристику, которую дали в 2016 году?

Аноним (автор вопроса)

Да. И ее также. Я понимаю, что ее суд использовал. На то время у меня была еще одна - с работы. Совершенно противоположного значения. Но...

~= А Д В О К А Т =~

Не зрозуміла ваша мета звернення на даний сайт. Що ви юридично хочете? Визначіться чіткіше з метою. Jur997 - правий... чи права - адже не відома стать з наявної інформації як звертитись.

Аноним (автор вопроса)

мета - відстояти честь.

При написании ответа используется разметка Markdown.