589 дней назадАноним

На какую сумму алиментов можно расчитывать, если папа ребенка нигде официально не работает, на бирже не зарегестрирован, имущества нету? У мамы официальная зп 3600 грн на протяжении года, живет с ребенком на сьемной квартире. Папа никаких денег не дает, перечисляет по чекам половину на вещи или лекарства.

Добрий день. Ст. 80 Сімейного кодексу, аліменти присуджуються одному з подружжя у частці від заробітку (доходу) другого з подружжя і (або) у твердій грощовій сумі. Заборгованість за аліментами у платника, який не працював, визначається виходячи із середньої заробітної плати працівникам даної місцевості. Також у випадку заборгованості по аліментам, нараховується пеня, звертайтесь, допоможемо .

Реально від 1500 до 4000 тис., якщо в позовному провадженні доводити потребу відповідної суми, а в наказному провадженні буде стандартно не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Спосіб обирати потрібно залежно від того, яка мета, чи дійсно отримати якусь суму, чи вплинути на батька дитини (позбавляти прав в подальшому, заборона керування транспортними засобами тощо)

Ірина

Чи може людина виїжджати за кордон, якщо платить аліменти, заборгованості не має, а під час відсутності особи на території України аліменти буде сплачувати хтось із рідних?

Доброго дня, Ірина. Так, можна виїжджати за кордон.

При написании ответа используется разметка Markdown.