12 дней назадАноним

Добрый день! Підкажіть, будь ласка, як діяти в ситуації, що склалася. В нашому місті розпочалися масові отруєння собак. В одному з випадків отруєння небайдужі люди викликали поліцію та написали заяву. Але не дивлячись на наявність трупів собак та свідків даного інциденту поліція не вбачає складу злочину та провадження не розпочато. Крім того, заява не була зареєстрована в ЕРДР, а була розглянута як звичайне звернення. Заздалегідь вдячна за Вашу відповідь!

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно отримувати офіційну відмову від поліції і оскаржувати її в прокуратуру місцеву, потім в обласну і потім в Офіс Генерального прокурора. Іншого офіційного шляху немає.

Як варіант, за ті ж кошти найняти приватного детектива та потім використати отримані дані для інтернету, для різних аналогічних звернень.

Крім того, ви можете звертатись про злочин неодноразово (як в поліцію, так і безпосередньо в прокуратуру та також: вдруге, втретє і т.д.). Краще це робити офіційно - посилати по пошті рекомендованим листом з описом вкладання та складати заяву про злочин грамотно, бажано з долученням вже наявних хоч якихось доказів. Буває, що лише на звернення в середньому "всьоме" - трапляється нормальна "реакція". Головне не змучуватись та бути стресостійкими.

При написании ответа используется разметка Markdown.