12 дней назадВолодимир.

Суддя вів справу (більше року), до стадії вивчення доказів, потім у нього закінчились повноваження і він пішов на переатестацію, справа перерозподілилась на іншого суддю, ще через півтора роки на стадії вивчення доказів, місяць тому назад цей суддя пішов у відставку. Неділю назад я отримав повідомлення, що цю справу прийняв у своє провадження попередній суддя, який повернувся на посаду після переатестації і постановив розпочати судовий розгляд кримінального провадження з початку. Чи може цей суддя повторно брати на себе розгляд цієї справи, при умові, що в суді є ще один суддя, не причетний до цієї справи? Справа за ст.125 ч. 1, враховуючи "темпи" розгляду двома суддями, цей суддя не вкладеться в трирічний термін давності по цій статті, який спливає в середині серпня.

~= А Д В О К А Т =~

Може. А все інше - це "казуси" повсякдення. Вміти затягувати розгляд кримінальної справи до закінчення строку давності відповідальності - це завжди була "хороша" стратегія для адвоката підозрюваного. Тому є "протилежна тактика" - способи, як намагатись значно "прискорювати" розгляд справи. Звертайтесь персонально.

Володимир. (автор вопроса)

Справа в тім, що я обвинувачений, і я не зацікавлений в закритті справи по строку давності, мене влаштовує тільки виправдувальний вирок. Якщо Вам цікаво, я пенсіонер, ця справа сфальшована як контр-випад відносно другої справи ст.122 ч.1, де я є потерпілим, так би мовити для торгу на примирення. Спочатку цей суддя вів обидві ці справи, потім їх розподілили двом суддям, тепер "моя" повертається до попереднього судді. Нічого трагічного для себе я не бачу, і тим не менше задіває порушення ЧЕСТІ та "матёра" корупція. Дякую за відповідь.

При написании ответа используется разметка Markdown.