40 дней назадІрина

Моя мама є власником будинку, де прописаний мій брат з поки що дружиною, бо розлучається, у них четверо дітей неповнолітніх(двоє від першого її шлюбу, а двоє з ним у шлюбі народженні) Він розлучається, бо вона зраджує йому давно і рік живе з іншим. Вона проживає за іншою адресою з іншим, але привела всіх своїх дітей і мій брат мусить їх доглядати. Його жінка приходить десь колись і починає скандали, що вона тут прописана і має право перебувати, робить невиносимим життя всім, а також під'єднює своїх старших дітей. Вони голосно включають музику, не прибирають за собою і т. д. Які мають права прописані і які моя мама? Невже вона має їх терпіти? Чи може мама відключити світло чи газ в будинку?

Доброго дня, Ірина. Мама, як власник, визначає порядок користування її майном відповідно до ст.405 ЦКУ. Може подати позов до суду з вимогою про їх виселення та зняття їх з реєстрації місця проживання.

При написании ответа используется разметка Markdown.