130 дней назадАноним

Доброго дня, сьогодні ходила до відділу РАЦСу по місцю проживання дитини з питанням зміни прізвища дитини. Сказали, що цим займається районний відділ РАЦСу. Зателефонували при мені у районний відділ РАЦСу, а там сказали, що я повинна подавати заяву про зміну прізвища дитини туди, де видавати свідоцтво (видавали по місцю проживання колишнього цивільного чоловіка без мене, я сиділа вдома з дитиною, а чоловік приніс додому документи і заяву про всиновлення ним дитини, які я мала підписати, бо ми були не в законному шлюбі). Чи має право районний відділ РАЦСу по місцю проживання дитини відмовити мені в заяві про зміну прізвища дитини і чи справді я повинна їхати в інший район, де видали свідоцтво, щоб змінювати там прізвище дитини. Колишній не згоден із зміною прізвища, у нього є знайомі в РАЦСі по його місцю проживання, де він сам і отримав свідоцтво на нашу дитину. В тому районі ніколи не проживали, він там прописаний. Дитині у фінплані не допомагає, до дитини не приїздить і прізвище дитини змінювати не дозволяє. Потребую допомоги в роз'ясненні цього питання. Дякую.

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно діяти, звертатись. Якщо відмовлять безпідставно (а взагалі то такі питання потрібно або вирішувати спільно обом батькам або через суд примусово), то потрібно знаходити суттєві достатні аргументи та йти до суду. Почніть з оформлення аліментів - це "отрезвить" горе-батька швидше.

Аноним (автор вопроса)

Справа в тім, що мені не потрібні його гроші. Я хочу, щоб у дитини було прізвище таке, як у мене, бо різні прізвища психологічно і юридично несуть для мене і для дитини певні труднощі.

При написании ответа используется разметка Markdown.