7 дней назадМ.

Вступив до аспірантури за денною формою навчання, також маю роботу на ставку і більше. У ВУЗі наголошують на тому, що я маю працювати лише на 0,5 ставки (як сумісник), і маю звільнятися, адже мені буде виплачуватися стипендія. Питання в тому: чи можу я продовжити працювати за основним місцем роботи, та, скажімо написати до стипендіальної ради відмову від нарахування мені стипендії? Або ж я можу продовжувати працювати і за основним місцем роботи, і отримувати стипендію (або ж у КРУ потім до мене виникне купа питань?).

~= А Д В О К А Т =~

Нн можете. Тому що справа не в стипендії, а в часі роботи і навчання. Він не резиновий, тому одночасно вчитись і працювати не виходить по часу, тому і на півставки пропонують. Тоді час на навчання вивільняється і по іншому як пояснити час???

~= А Д В О К А Т =~

Не можете. Тому що справа не в стипендії, а в часі роботи і навчання. Він не резиновий, тому одночасно вчитись і працювати не виходить по часу, тому і на півставки пропонують. Тоді час на навчання вивільняється і по іншому як пояснити час???

М.

А як бути, якщо я вчитель, і працюю за скорочений робочим часом. Навантаження складає 20 годин в тиждень. І чи хоч десь є норми обчислення часу роботи аспірантів? (Для прикладу для викладачів ставка це 600 годин в рік) (і навіть якщо аспіранту виплачується стипендія в розмірі 90%, то це 540 годин, які діляться на шестидневний тиждень, що дорівнює 2.6 годин на день) і навантаження 20 годин на тиждень сусуміщаєтьсягоміщається з навантаженням 15.5 аспіранту, і не перевищує вимоги КЗПП у нормі в 40 годин на тиждень. І як бути з постановою Верховного Суду України #826/6537/17? Де за аспірантом визнається право працювати в позаурочний час в будь якій кількості навантаження?

~= А Д В О К А Т =~

Так у вас повинно бути все "рівно" - якщо у позаурочний час, то все гаразд. Вкладаєтесь у 24 години доби...

При написании ответа используется разметка Markdown.