6 дней назадЕдуард

Доброго дня. Коротко по суті: Сім'я - чоловік, жінка, дитина 11р., дві повнотілні дочки які живуть окремо з чоловіками, повнолітній син який живе окремо з жінкою. Житло у спільній власності чоловіка та дружини. Всі прописані в одному сімейному бунику. Жінка з діагнозом шизофренія померла від коми яка наступила в результаті підвищенного цукру. Дві повнотілні дочки які живуть окремо, бажають отримати спадщину наступним чином. Батько від горя напивається, саме в такий момент дочки викликають поліцію яка в свою чергу фіксує алкогольне сп'яніння чоловіка й тимчасово відбирає у нього дитину та передає старшій дочці. Ціль дочок: відібрати якомога швидше спадщину (будинок в якому проживає батько з дитиною). Слід відзначити, що старші діти навмисно пригнічують батька та доводять його до "емоційного" стану в особостих, корисливих цілях який в свою чергу запиває це горе пляшкою алкоголю. Питання: чи правомірні дії поліції? яким чином краще захиститись чоловікові від незаконного посягання на "спадщину" і чи можуть діти претендувати на спажщину своїх батьків в разі втрати одного із батьків?

Дякую Вам за безоплатну юридичну допомогу.

Аноним

Все Дети являются наследниками наравне с отцом. Быстрее чем предусмотрено законом никто унаследовать не может.

Аноним

Запивает отец или нет - он получит свою часть наследства. Наследуется 1/2 дома и делится между отцом и 4 детьми. В любом случае у отца будет бОльшая часть дома.

~= А Д В О К А Т =~

Якщо ці дочки зведуть пиятикою батька пошвидше до іншого світу - то отримають у спадщину ще й його частку. Тим більше на фоні "короновіруса" ніхто не здивується... А в інших напрямках - відповідь дана вище.

При написании ответа используется разметка Markdown.