15 дней назадГость

Маю відмітку в військовому квитку "непридатний за станом здоров'я зі зняттям з військового обліку" (тобто визнаний непридатним навіть у воєнний час). Чи можу я переобстежитись і підвищити категорію придатності? На хоча б "непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час"?

~= А Д В О К А Т =~

Проходьте ВЛК. Це залежить від ваших медичних показників здоров'я, а не від бажання.

Гость (автор вопроса)

Дякую.

Гость (автор вопроса)

Ще тут подумав. Ось Ви пишете "проходьте ВЛК". А хіба мають право проводити перекомісію громадянину, який не є військовозобов'язаним за станом здоров'я і взагалі не стоїть на військовому обліку? Мені здається, що на перекомісію мають право лише ті, хто обмежено придатний у воєнний час. Чи це не так?

Аноним

Вы больше слушайте этого горе-адвоката! он насоветует....

~= А Д В О К А Т =~

Будь-який громадянин України може ініціювати проходження ВЛК раз в 5 років до 60 років від свого народження (що є граничний вік для обліку війсковозобов'язаних), - яка і підтвердить чи не підтвердить кожних 5 років щодо придатності-непридатності до військової служби. Адже така придатність (стан здоров'я) може змінюватись з плином часу. Більше того, зараз за законом дозволено навіть інвалідам (реально без рук чи ніг!!!) за власним бажанням ставати на військову службу, підписувати військовий контракт.

А сопливым ононимам - лучше подобрать свои шмарки и не лезть без приглашения во взрослый разговор...

Аноним (автор вопроса)

Дякую.

~= А Д В О К А Т =~

Ну и где горе-"ононим" ??? Всё? Слился? И это правильно!

~= А Д В О К А Т =~

Ну и где горе-"ононим" ??? Всё? Слился? И это правильно!

Гость (автор вопроса)

А можна статтю закону, що дозволяє інвалідам добровільно ставати на військову службу?

~= А Д В О К А Т =~

Це внутрішні нормативні документи - підійдіть до військомату там все роз'яснять детальніше. Адже є різні роди військ, різні військові спеціальності тощо

Аноним

Якщо умени вроджема вада серця i в вiйськомати пишуть що придатний.

~= А Д В О К А Т =~

Вади серця бувають різні. Це не військомат "пише", а ВЛК "пише". Якщо не згідні з рішенням ВЛК про придатність, то можете оскаржувати його до вищестоячої ВЛВ чи до військової прокуратури чи до суду. Див посилання: https://advocates.io.ua/s2591186/u_mene_pitannya_yak_pravilno_otrimati_napravlennya_na_viyskovo-likarsku_komisiyu_vlk

~= А Д В О К А Т =~
  • опечатка: не "ВЛВ", а вірно "ВЛК"...

При написании ответа используется разметка Markdown.