10 дней назадАндрій

Доброго дня, 29 серпня 2020р. мій батько, заступник начальника цеху з категорії керівників, офіційно працевлаштований, під час виконання усного завдання керівництва в робочий час, що не входило до його посадових обовязків, отримав важкі опіки 70% і помер 15 вересня у лікарні. Територія, де стався нещасний випадок є прилеглою територією фірми, знаходиться в охоронній зоні газопроводу, тому фірма заявила, що випадок стався не на її території і батько діяв не в інтересах фірми. Недавно отримав акт міської ради, де вказано, що територія нещасного випадку - така, що фактично використовується фірмою, бо вона огороджена, там є охорона цієї фірми, а міська рада не здавала її в оренду, тобто самозахоплена ділянка, на якій стався нещасний випадок. Державна комісія з розслідування нещасного випадку видала акт, що нещасний випадок не пов'язаний з виробництвом, бо нема усних чи письмових підтверджень, що фірма скеровувала його виконувати цю роботу. Досудове слідство іде повільно, хочу подавати цивільний позов проти фірми. Що порадите робити далі? Можливо порадите адвоката у Львові, з досвідом ведення справ з нещасними випадками.

~= А Д В О К А Т =~

Якщо "державна комісія з розслідування нещасного випадку видала акт, що нещасний випадок не пов'язаний з виробництвом, бо нема усних чи письмових підтверджень, що фірма скеровувала його виконувати цю роботу", - то це є основна перепона для перспективності у цій справі як майбутнього цивільного позову також, і кримінальної справи також. Адже не доведено, що батько діяв по завданню фірми, а навпаки, виглядає так, що діяв самостійно на свій розсуд.
Тому перспектив у цій справі немає, на жаль. Прийміть співчуття у загибелі батька.

~= А Д В О К А Т =~

В таких випадках потрібно хоча б при свідках (які потім не відмовляться підтверджувати!; адже не всі люди продажні) отримувати подібний усний наказ, а ще краще вимагати його у письмовій формі, хоча б по телефону повідомляти про це рідним, а краще фото наказу передати. Це важливі моменти - ось же чим закінчується...

При написании ответа используется разметка Markdown.