221 день назадНеизвестный

Чи можуть виписати мене і неповнолітню дитину через суд? Я не проживаю по місцю прописки але мої родичі хочуть виписати мене і мого неповнолітнього сина (вік 5 років) через суд при тому що у мене не має іншої можливості де прописатися. Допоможіть будь ласка що в такій ситуації робити

Можуть, якщо не проживаєте понад 1 рік у житлі, яке є приватною власністю. Що робити - писати у встановлені строки згідно з ЦПК відзив на відповідну позовну заяву

можуть, відповідно до ст. 405 ЦКУ, якщо більше року не проживаєте там. Якщо подадуть позов до суду то пробувати ефективно захищатись!!! буде потрібна юридична допомога, звоніть (093)76-777-00, звісно не безкоштовно. Скажете з сайту 42юриста.

Для початку раджу з"явитись по місцю прописки, і щоб вас там побачило як можна більше осіб-свідків і відео зняти можна.......

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно жити за місцем прописки - інакше нічого не допоможе... На ваші липові "відеодокази" появи за місцем приписки нададуть правдиві контродокази і все.

Аноним

Ні колеги не мають права без надання рівноцінного житла так як пріоритет прав дитини і конституційні гарантії права на житло .Ми не країна дикого капіталізму все-таки.

При написании ответа используется разметка Markdown.