240 дней назадАноним

Центр зайнятості вимагає повернути переплату що виникла з вини їхнього працівника.(оформлення виплат не по тій статті) Чи мають право це робити, чи необхідно сплачувати.

У разі несплати мають право стягнути у судовому порядку.

Аноним (автор вопроса)

Навіть якщо це сталось з вини держлужбовця? Вже пройшло пів року після зняття з обліку в центрі зайнятості. Чи мають право вимагати повернути кошти однією проблемою?

Це передбачено законом, можуть стягнути у судовому порядку на підставі ст.1215 ЦКУ, якщо буде доведено, що мала місце помилка працівника. Строк позовної давності - три роки.

При написании ответа используется разметка Markdown.