2329 дней назадАноним

На якій відстані від межі сусідської земельної ділянки може бути розташований туалет, посаджено дерево, чи якась інша будівля.

~= А Д В О К А Т =~

Поки що немає за що - для якісної відповіді звертайтесь персонально.

Аноним

Доброго дня.Порадьте будь ласка ,склалась така ситуація між мною та сусідом:сусідське подвір'я розташоване вище за наше і сусід спускає всі стічні води під наш бардюр,який знаходиться на нашій території і був зроблений за наш кошт і вирив вздовж бардюра рів і спускає всі стічні води на город.Чи має він на це право і на якій відстані від бардюра він може копати якісь стічні рови.Заздалегідь дякую!

~= А Д В О К А Т =~

Над вашою "темою" потрібно попрацювати індивідуально, професійно, вивчити конфігурацію об'єктів, тобто більше мати інформації, діалог. Тому оберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Іван

На якій відстані від огорожі сусіда дозволяється копати рівчак для спуску дощової води

надя

сусідські ясені ростуть за 10-20 см від межі з нашим городом.чи можна їх зрізати нам?

Аноним

К юристу местному нужно идти.

~= А Д В О К А Т =~

Не можна - це правопорушення буде.

Марі

Напишіть яка відстань від сусіднього забору до мого сінника.у нас аі 3 до 4м.і вони кажуть щоб перенести сінник

~= А Д В О К А Т =~

Вони не праві. Посилайте їх в... суд!

Аноним

ОотОлт

Аноним

Максимальна висота паркану на межі земельної ділянки?

Аноним

Повинна бути відстань між сусідськими парканами, які знаходяться на межі земельної ділянці? Сусід мене попередив, якщо не буде одного метра відстані від його паркану до мого, він буде звертатись до суду!

~= А Д В О К А Т =~

Такого не передбачено - це фантазія сусіда. Головне щоб обидва паркани не виходили за межі кожен конфігурації своїх межевих знаків. Але це у випадку, якщо межі були перед тим погоджені між вами та обидві земельні ділянки мають кадастрові номери та є приватизовані. В інших випадках взагалі про "законні" паркани можна не вести мови.

Аноним

Велике дякую

При написании ответа используется разметка Markdown.