2417 дней назадАноним

На якій відстані від межі сусідської земельної ділянки може бути розташований туалет, посаджено дерево, чи якась інша будівля.

~= А Д В О К А Т =~

Поки що немає за що - для якісної відповіді звертайтесь персонально.

Аноним

Доброго дня.Порадьте будь ласка ,склалась така ситуація між мною та сусідом:сусідське подвір'я розташоване вище за наше і сусід спускає всі стічні води під наш бардюр,який знаходиться на нашій території і був зроблений за наш кошт і вирив вздовж бардюра рів і спускає всі стічні води на город.Чи має він на це право і на якій відстані від бардюра він може копати якісь стічні рови.Заздалегідь дякую!

~= А Д В О К А Т =~

Над вашою "темою" потрібно попрацювати індивідуально, професійно, вивчити конфігурацію об'єктів, тобто більше мати інформації, діалог. Тому оберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Іван

На якій відстані від огорожі сусіда дозволяється копати рівчак для спуску дощової води

надя

сусідські ясені ростуть за 10-20 см від межі з нашим городом.чи можна їх зрізати нам?

Аноним

К юристу местному нужно идти.

~= А Д В О К А Т =~

Не можна - це правопорушення буде.

Марі

Напишіть яка відстань від сусіднього забору до мого сінника.у нас аі 3 до 4м.і вони кажуть щоб перенести сінник

~= А Д В О К А Т =~

Вони не праві. Посилайте їх в... суд!

Аноним

ОотОлт

Аноним

Максимальна висота паркану на межі земельної ділянки?

Аноним

Повинна бути відстань між сусідськими парканами, які знаходяться на межі земельної ділянці? Сусід мене попередив, якщо не буде одного метра відстані від його паркану до мого, він буде звертатись до суду!

~= А Д В О К А Т =~

Такого не передбачено - це фантазія сусіда. Головне щоб обидва паркани не виходили за межі кожен конфігурації своїх межевих знаків. Але це у випадку, якщо межі були перед тим погоджені між вами та обидві земельні ділянки мають кадастрові номери та є приватизовані. В інших випадках взагалі про "законні" паркани можна не вести мови.

Аноним

Велике дякую

Дмитро

Допоможіть будь-ласка, від мого будинку до паркана 3метри від паркана до сосідського курятника 6 метрів. чи має право при такій відстані держати пташник

~= А Д В О К А Т =~

З вашою конфігурацією ділянки, будівельними та санітарними нормами - потрібно розбиратись індивідуально. Звертайтесь на ел.пошту з профілю.

Аноним

Порадьте будь ласка. По моїй земельній ділянці проходить газова труба до сусіда.Так колись сусід провів собі газ. Це була земля мого діда,а тепер тут проживаю я.Ніяких письмових дозволів сусіду не давалось,все робилося в усній домовленості. Чи маю я право вимагати,щоб цю трубу вивели поза моїм городом?

Не маєте право, оскільки вже склались відповідні відносини добросусідства, і зміна власника домовленостей не скасовує.

Ірина

Я живу у будинку який поділений на дві частини,але сусід ще коли починалась приватизація будинку (будинок був комунальним) відгородив частину яка знаходиться на моїй половині і була продовженням моєї кімнати і приватизував її.і зробив там кладовку. Але ця кладовка знаходиться під поїм дахом і на моїй стороні земельної ділянки.За рахунок цієї кладовки моя частина стала меншою. хоча будинок поділений .і кожен має мати  1/2 частину. За рахунок того що ця кладовка відгороджена у мене кімната залишилась без вікон. Порадьте будь ласка. Чи є можливість відсудити цю кладову?

~= А Д В О К А Т =~

Ймовірно буде можливість, якщо у вас земельна ділянка приватизована. Крім того, потрібно вивчати деталі більш ретельно, тому звертайтесь персонально на ел.пошту з профілю.

Ірина, можливість є, якщо порушені норми інсоляції, все залежить від дотримання норм, та доказів, що Ваші права порушуються цією кладовкою.

Ірина.

Мій приватний будинок знаходиться біля дороги і під час дощу під одну сторону будинку постійно підтікає вода через,що стіна в одній кімнаті повністю зігнила. І ми зробивши ремонт цієї сторони розширили кімнату на 1м. але ми це зробили без будь яких дозволів. Земля під будинком не приватизована. Підскажіть,що на нас чекає при такому порушенні? І як нам тепер вчинити,щоб не було ніяких проблем.? Дякую.

Андрій

Вітаю! В мене приватний будинок, та приватизована земельнна ділянка, теж саме й у сусіда. Мої електричні комунікаціі від хати до електроопоти йдуть над його ділянкою, Так провели ще коли підключали елекрику моєму діду. У цьому році сусід посадив дерево точнісіньно під моїми комунікаціями. Наскільки я розумію він не має на це право. Як мені змусити його у законний шлях прибрати це дерево? Та як у разі вини його насаджень у аварії на моїх комунікаціях заставити сусіда оплатити ремонтні роботи? Взагалі з сусідом ми ворогуємо.

Богдана

Сусіда 2 дуби висотою десь біля 15 метрів від паркану 30 сантиметрів з його дубів гілля падає нам на хату і у вікна а сусід відмовляється щось робити каже що дуби були посаджені давно а якщо впадуть на хату????

Аноним

На якій відстані від межі повинна знаходитись літня кухня, сарай?

Анна

Скільки метрів від житлового будинку може рости Горіх?

Аноним підкажіть чи може сусід без мого дозволу взяти план там де проходить моя газова труба

мама

При написании ответа используется разметка Markdown.