2717 дней назадАноним

На якій відстані від межі сусідської земельної ділянки може бути розташований туалет, посаджено дерево, чи якась інша будівля.

~= А Д В О К А Т =~

Поки що немає за що - для якісної відповіді звертайтесь персонально.

Аноним

Доброго дня.Порадьте будь ласка ,склалась така ситуація між мною та сусідом:сусідське подвір'я розташоване вище за наше і сусід спускає всі стічні води під наш бардюр,який знаходиться на нашій території і був зроблений за наш кошт і вирив вздовж бардюра рів і спускає всі стічні води на город.Чи має він на це право і на якій відстані від бардюра він може копати якісь стічні рови.Заздалегідь дякую!

~= А Д В О К А Т =~

Над вашою "темою" потрібно попрацювати індивідуально, професійно, вивчити конфігурацію об'єктів, тобто більше мати інформації, діалог. Тому оберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Іван

На якій відстані від огорожі сусіда дозволяється копати рівчак для спуску дощової води

надя

сусідські ясені ростуть за 10-20 см від межі з нашим городом.чи можна їх зрізати нам?

Аноним

К юристу местному нужно идти.

~= А Д В О К А Т =~

Не можна - це правопорушення буде.

Марі

Напишіть яка відстань від сусіднього забору до мого сінника.у нас аі 3 до 4м.і вони кажуть щоб перенести сінник

~= А Д В О К А Т =~

Вони не праві. Посилайте їх в... суд!

Аноним

ОотОлт

Аноним

Максимальна висота паркану на межі земельної ділянки?

Аноним

Повинна бути відстань між сусідськими парканами, які знаходяться на межі земельної ділянці? Сусід мене попередив, якщо не буде одного метра відстані від його паркану до мого, він буде звертатись до суду!

~= А Д В О К А Т =~

Такого не передбачено - це фантазія сусіда. Головне щоб обидва паркани не виходили за межі кожен конфігурації своїх межевих знаків. Але це у випадку, якщо межі були перед тим погоджені між вами та обидві земельні ділянки мають кадастрові номери та є приватизовані. В інших випадках взагалі про "законні" паркани можна не вести мови.

Аноним

Велике дякую

Дмитро

Допоможіть будь-ласка, від мого будинку до паркана 3метри від паркана до сосідського курятника 6 метрів. чи має право при такій відстані держати пташник

~= А Д В О К А Т =~

З вашою конфігурацією ділянки, будівельними та санітарними нормами - потрібно розбиратись індивідуально. Звертайтесь на ел.пошту з профілю.

Аноним

Порадьте будь ласка. По моїй земельній ділянці проходить газова труба до сусіда.Так колись сусід провів собі газ. Це була земля мого діда,а тепер тут проживаю я.Ніяких письмових дозволів сусіду не давалось,все робилося в усній домовленості. Чи маю я право вимагати,щоб цю трубу вивели поза моїм городом?

Не маєте право, оскільки вже склались відповідні відносини добросусідства, і зміна власника домовленостей не скасовує.

Ірина

Я живу у будинку який поділений на дві частини,але сусід ще коли починалась приватизація будинку (будинок був комунальним) відгородив частину яка знаходиться на моїй половині і була продовженням моєї кімнати і приватизував її.і зробив там кладовку. Але ця кладовка знаходиться під поїм дахом і на моїй стороні земельної ділянки.За рахунок цієї кладовки моя частина стала меншою. хоча будинок поділений .і кожен має мати  1/2 частину. За рахунок того що ця кладовка відгороджена у мене кімната залишилась без вікон. Порадьте будь ласка. Чи є можливість відсудити цю кладову?

~= А Д В О К А Т =~

Ймовірно буде можливість, якщо у вас земельна ділянка приватизована. Крім того, потрібно вивчати деталі більш ретельно, тому звертайтесь персонально на ел.пошту з профілю.

Ірина, можливість є, якщо порушені норми інсоляції, все залежить від дотримання норм, та доказів, що Ваші права порушуються цією кладовкою.

Ірина.

Мій приватний будинок знаходиться біля дороги і під час дощу під одну сторону будинку постійно підтікає вода через,що стіна в одній кімнаті повністю зігнила. І ми зробивши ремонт цієї сторони розширили кімнату на 1м. але ми це зробили без будь яких дозволів. Земля під будинком не приватизована. Підскажіть,що на нас чекає при такому порушенні? І як нам тепер вчинити,щоб не було ніяких проблем.? Дякую.

Андрій

Вітаю! В мене приватний будинок, та приватизована земельнна ділянка, теж саме й у сусіда. Мої електричні комунікаціі від хати до електроопоти йдуть над його ділянкою, Так провели ще коли підключали елекрику моєму діду. У цьому році сусід посадив дерево точнісіньно під моїми комунікаціями. Наскільки я розумію він не має на це право. Як мені змусити його у законний шлях прибрати це дерево? Та як у разі вини його насаджень у аварії на моїх комунікаціях заставити сусіда оплатити ремонтні роботи? Взагалі з сусідом ми ворогуємо.

Богдана

Сусіда 2 дуби висотою десь біля 15 метрів від паркану 30 сантиметрів з його дубів гілля падає нам на хату і у вікна а сусід відмовляється щось робити каже що дуби були посаджені давно а якщо впадуть на хату????

Аноним

На якій відстані від межі повинна знаходитись літня кухня, сарай?

Анна

Скільки метрів від житлового будинку може рости Горіх?

Аноним підкажіть чи може сусід без мого дозволу взяти план там де проходить моя газова труба

мама

Аноним

На які відстані від сусідського забору можна тримати кролів у клітці ,Якщо від забору його будинок приблизно 8 - 10 метрів???

~= А Д В О К А Т =~

Можна.

Аноним

Тобто можна встановлювати клітки біля забору сусіда на відстані приблизно 1 петер?

Аноним

Петер -метер

~= А Д В О К А Т =~

Якщо це не заважатиме сусіду запахами та стоками... адже нахили бувають різні, склад грунтів тощо...

Аноним

Дякую

Аноним

Доброго дня сосід на відстані від мого забору завів 15 коз. Відстані до моєї крениці 3 метра .. що нам робити куди звертатись на зауваження що тут у нас питна вода не реагує.

Аноним

Доброго дня.. Підскажіть на якій відстані від межі сусіда я маю право висадити кущі? І чи можу я поставити паркан іна якій відстані від межі?

Галина

яка відстань від дерев(яблуні) і кустів до межі сусідньої ділянки. яка стаття закону відповідоє на це питання.

Виктория

Подскажите пожалуйта на каком расстояние от забора с соседями должен строится туалет?

Аноним

Підскажіть, куди можна звернутись якщо це є порушенням. В сусідстві біля паркану (на межі) сусіди трамиють в тимчасові споруді свині які годують добавками, навоз вони вивозять біля споруди тут же. Запах (особливо ввечері) просто жах. Що робити?

Светлана

Скажiть,будь ласка, яка вiдстань повинна бути мiж забором i сосiдською дроварнею...7

Аноним

Сусідська ділянка знаходиться вище моєї на пів метра і вся дощова вода потоком біжить до мене сусід нічого не хоче робити що робити мені???

Аноним

Доброго дня!У моїх сусідів є кролі (5 кліток,приблизно 4-5 м одна).Чи є норми ,які встановлюють відстань від нашої огорожі до їхніх кліток?(Сильний запах від них,і багато комарів)

Аноним

Добрий день.Чи має право сусід посадити квіти під нашу хату в його подвірї?

Аноним

На своей территории может сажать что хочет.

Аноним

Доброго дня. В нас з сусідом одна хата на двох. Двір належить по документах мені, а в їхніх написано, що вони мають право користуватись і ворітьми і хвірткою. Мені це не дуже зручно, я б хотіла щоб в них був свій вхід. Є можливість віддарувати якось частину землі за хатою, щоб вони зробили собі прохід? І якої мінімум щирини він може бути? (Бо там до 1 метра) І що для цього потрібно?

Наталя

Скажіть будь ласка, якої висоти може бути паркан між сусідами в приватному секторі? Бо я щось не можу знайти такої інформації. Наперед дякую

Аноним

доброго дня.Допоможіть.Просто під вікнами мого дому під самим парканом сусід тримає кури---приватний сектор у місті.Щоранку вони не дають спати ,а в мене малі діти.Про сморід під вікнами і на подвірї страшно сказати. Хоч тікай з дому.Який вихід

Аноним

Порадьте будь ласка біля мої огорожі проходить стежка на гору , не адекватні користувачі стежки викопали стежку цим зменшили угод наклону стежки і цим самим відкопали фундамент огорожі. Фундамент рухнув 3 прольотах впало 3 нахилилось. Що мені робити куди звертатися.?

Аноним

Чи може сусід спускати воду в канаву яка знаходиться в огороді

Аноним

Підкажіть будь ласка, сусіди зробили загорожу для курей яка примикається впритик до нашого забору та навпроти вікон нашої хати , як поступити до кого звертатись?

Аноним

Добрий день! Підкажіть будь-ласка - ми ставимо паркан від сусіда, хочемо висоту 1,90см він каже 1,50 бо подасть в суд. Паркан буде з деревяних штахет. І ще скажіть яка має бути ширина штахет і відстань між штахетами???

Аноним

Чем мотивирует? Ширина и расстояние законом не устанавливаются. Действующие ранее строительные нормы для заборов утратили свои полномочия. .Руководствуйтесь земельным кодексом - . Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо). Если ваш забор будет создавать затемнение напр. в окнах дома соседа - он может доказывать в суде что это жизненно важно для него. По факту когда сосед узнает стоимость иска, пошлины и т.д. - вероятно передумает.

Аноним

Ми навпроти його вікон будемо робити 1.50м ,а біля нашого подвіря його сад, то там 1,90м. Якщо непередумає, (бо то такі люди, вони з іншими сусідами за загальну дорогу судились), то які в нас права і на що нам розраховувати?

При написании ответа используется разметка Markdown.