2267 дней назадНаталія

мені 23 роки, працюю на державному підприємстві, проживаю з батьками, батьки ніде на працюють. Чи можна ці обставини врахувати як те, що я єдиний годувальник в сім ї? Та віднести це як переважне право в залишенні на работі (ст. 42 п. 2 КЗпПУ)?

ЮК «Alex»

А батьки є пенсіонерами?

Наталія (автор вопроса)

ні, батькам ще довго до пенсії

тогда не можете.

Аноним

мені 26 р. є дружина і дочка 3 рочки. дружина працює на 0,5 ставки на держ. п-ві ,я також працюю на державному підприємстві (Укрзалізниця), батько помер, мати на пенсії, бабка інвалід 1-ї групи (82 роки), чи можна мене вважати єдиним годувальником сімї?

Нет, Вы таковым не являетесь.

Аноним

хто важається єдиним годувальником?я в декретні відпустці сину 2роки чоловік працює він буде важатись єдиним годувальником?

Аноним

Я працюю на державній роботі, дитині 5 місяців, дружина в декреті,батьки пенсіонери,чи вважаюсь я одним годувальником в сім"ї?

Аноним

Якщо батьки старшого віку (1938, 1942) на пенсії, але я разом з ними не проживаю (в межах 50км)?

Аноним

я работаю на гос. службе, супруга не работает, дочке 5 лет, чи вважаюсь я одним годувальником в сім"ї?

Аноним

Я одинокая мама. Ребенку 19 лет, студент. являюсь ли я единственным кормильцем в семье?

Аноним

Я працюю у держслужбі. Чоловік не працюючий, діти повноліьні

Аноним

Скажіть будь-ласка мені 22 роки.батько інвалід 2-ї групи мама в декреті,неповнолітні брат і сестра. Чи рахуюсь я єдиним годувальником сім'ї. І чи це може бути як відстрочка від армії.

Нет правовых оснований для отсрочки от армии.

Аноним

Скажіть, будь ласка, я розлучена,старший син проходить інтернатуру у іншій області, чи я є єдиним годувальником у родині, коли молодший син вчиться на платній формі навчання у медуніверситеті, має 23 роки.

Аноним

Скажіть, будь-ласка, мені 20 років,проживаю з бабусею,мамою та сестрою,бабуся на менсіїї давно,мати працювала на заводі де виробляють хімічні вироби для побуту була звільнена по стану здоровя на даний момент стоїть на біржі праці і має оформлять групу інвалідності яку заробила на томуж заводі ,сестра неповнолітня навчається у ПТУ на степендіїї,чи являюсь я єдиним годувальником в сімї?

нет не являетесь

Якщо мама оформить інвалідність - тоді так.

Олег

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, 25 років, на утриманні фактично є бабуся та мати. Бабусі уже 80+ років, майже гне бачить (інвалідність чи щось подібне не робили, але уже пенсіонерка), матір оформлена як доглядальниця через Центр СоцЗахисту (офіційно вказано, що вона ніде не працює через те, що доглядає за членом сім'ї). Виходить, що працюю тільки я. Чи можна мене вважати єдиним годувальником у сім'ї? Я не одружений, батька немає - по факту є, але пенсіонер, та з нами не проживає, та й розведені вони. Якщо ні - що можна зробити за для того, щоб вважався? Де можна отримати підтверджуючі документи про дану обставину? Чи може потрібен комплекс документів?

нет не являетесь

Олег

А как можно стать, исходя из этой ситуации? И какая определяющая причина? Поскольку, если, допустим, заберут на срочку или ещё что-то случится, что лишит дохода, даже коммуналку оплатить не смогут, не говоря уже об еде или одежде.

Аноним

Доброго дня. Така ситуація, Батько інвалід, мати доглядає за двома неповнолітніми дітьми інвалідами, мені 23роки, чи вважаюсь я єдиним годувальником?

Аноним

Мені 21 р. Прийшла повістка...живу з мамою вона на пенсії я приписаний біля неї один... Але в цьому ж селі но в другі хаті приписаний старший брат но він тут не живе і не працює офіційно нігде навідміно від мене.... Чи являюсь я единим годувальником ? Підскажіть будласка

Мар ян

Добрий день, Мені 39 р. Інвалід війни 3 гр. Живемо Я, Мати пенсіонер, Дружина в декреті сину 5 міс. Є ще Дочка 7 р. живе окремо з першою дружиною чи являюсь я годувальником дочки?

Аноним

Доброго дня!Скажіть будь-ласка чи я можу мати відстрочку від армії і вважатися єдиним годувальником в сім'ї .мені 24 роки, офіційно ніде не працюю мати також, ніде не працює, тато з нами не прописаний і не проживає, а сестра знаходиться за кордоном ?

нет, не можете

гУНДЯЕВ

СКОЛЬКО ШАРОВИКОВ ЗАПЛАТИТЕ ЮРИСТУ- ПОЛУЧИТЕ ОТВЕТ

Аноним

Доброї ночі. Таке питання, мені 21р живу з мамою. Батько загинув в дтп , мати перенесла інсуть і має треью групу іваліднсті. Я один в сімї. Чи рахуюся я єдиним годувальником в сімї, і повина бути відстрочка від армії.

Іванн

Мені 20 мама без чоловіка має двох дітей 3 та 14 років +офіційно не працюю Чи являюсь я єдиним годувальником сім'ї? Для відстрочки у армію

Володимир

Доброго дня. Чи можу я отримати відстрочку від армії? Батьки на пенсії (у 2 група інвалідності), є повнолітні сестра (не прописана з нами і не проживає). Батько для неї нерідний.

Володимир

Доброго дня. Чи можу я отримати відстрочку від армії? Батьки на пенсії (у 2 група інвалідності), є повнолітні сестра (не прописана з нами і не проживає). Батько для неї нерідний.

Аноним

мені 21 рік є неповнолітня сестра мама працює на державній роботі чи можу я вважатися годувальником сім'ї і отримати відстрочку від армії

Аноним

Я мама обиначка не працюю пенсіонерка, сину24 працює , він являється єдиним годувальником і має право не служити в арміі .

Аноним

У Вас, шановна, є пенсія. Тобто годуєте себе самі. А в армії усі чоловіки служити зобов'язані. Як і я, як мої сини, як сини усіх громадян України.

Максим

я служу в нгу вже 8 місяць в мене в дома мама безробітна бабуся пенціонерка 71 р дві неповнолітні сестри на офіційній роботі не влаштований підскажіть що робити щоб скоротили службу хотяби до року або звільнили в запас по сімейних обстпавинах

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск