1951 день назадСветлана

Я вийшла заміж за іноземця.Хочу забрати з собою доньку,якій 17 років.Скажіть ,бкдь ласка,мені потрібно лише вписати її в свій паспорт ?Згоди мого колишнього чоловіка ,батька доньки, вже не потрібно брати і оформляти в нотаріуса?

Аноним

Мені 16,5 років,чи я зможу самостійно виїхати в Польщу на роботу по біометричному паспорту?

Аноним

Мені 17. Хочу виїхати за кордон,батькі розведені ,батько всі роки несплачував аліменти і не дає дозволу . Чі потрібен його дозвіл якщо ні ,які документи потрібно на кордоні замість його дозволу щоб перетнуть кордон?

Возможно ехать с разрешения одного родителя. Но не на постоянно.

Аноним

Мені 16 років чи можу я виїхати самостійно за кордон. Чи потрібно дозвіл батьків?

Аноним

Мені 16,5 років,чи я зможу самостійно виїхати в Польщу

Аноним

мені 17 р яке потрібне запрошення щоб зробити візу?

Аноним

Доброго дня, мені 16,5 років хочу поїхати на море в Хорватію з своїм хлопцем (йому 21) чи можу виїхати за межі України без письмового дозволу батьків

Аноним

Що робити коли потрібно зробити доручення а паспорт одного з батьків виготовляється???

Аноним

17 років можливо самостійно виїхати на екскурсію в Росію

Аноним

Мені16,5 років можу я виїхати до Чехії з мамою без згоди батька

Аноним

Мені 16.5 років чи можу виїхати в чехію без дозволу батька

Аноним

Мені 16.5 років чи можу виїхати в чехію без дозволу батька

Аноним

С 16 лет можно ездить без разрешения. Статья 313

Аноним

Доброго дня! Хочу звернутися довас з таким запитанням, мені 17років і я хочу виїхати в Росію на декілька днів, чи потрібен мені дозвіл від батьків? і чи можу я виїхати сама, без їх супроводу?

Аноним

Доброго дня! Хочу звернутися до вас з таким запитанням, мені 17років і я хочу виїхати в Росію на декілька днів, чи потрібен мені дозвіл від батьків? і чи можу я виїхати сама, без їх супроводу?

Руслана

Моїй доньці 17,5 років,має біометричний паспорт,страховку,кошти на проживпння,супровід обох працюючих батьків,які мають карту,але нам повідомили,що потрібно предостааити договір оренди жила,або забронювати готель,хостел???

Аноним

Мизчоловіком зараз в польщі ,чи може наш син якому 17.5років приіхати до нас в гості по безвізі

Аноним

Мені 16 років. Чи можу поїхоти закордон сам без супроводу та дозволу батьків.

Аноним

Мені через місяць 18, можу я зараз виїхати в Польщу сама, без дозволу батьків? Консультувалась - сказали, що на українській границі проїду, а на польській не факт, що впустять. Хтось вже так їздив, підкажіть як зробити ? Дякую)

Аноним

Мені через місяць 18, можу я зараз виїхати в Польщу сама, без дозволу батьків? Консультувалась - сказали, що на українській границі проїду, а на польській не факт, що впустять. Хтось вже так їздив, підкажіть як зробити ? Дякую)

Наталія Аноним

Скажіть будь ласка,синові 16 років,чи може він самостійно приіхати до мене в Італію?

Аноним

Мені 17 в мене є біометричний паспорт але немає візи , чи можу я поїхати до польщі на короткий термін без дозволу батьків? Повторюю що в мене немає візи і я їду сама , але в мене є біометричний паспорт . Допоможіть будь ласка😃

Аноним

Мені 17, хочу поїхати в Росію сама, чи можливо таке??? батьки дозвіл дають.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск