2009 дней назадЛеся

У мене є донька 4,6 р. в свідоцтві про народження батько написаний зі слів матері, так як у шлюбі я не перебувала. У 2012 р. вийшла заміж, не за батька дитини і він її не всиновив. Чи є я одинокою матір'ю і чи маю право на 10днів додаткової відпустки? В минулому році мені в ній відмовили мотивуючи тим що статус одинокої матері я втратила бо вийшла заміж.

Марина

Пiдскажiть будь ласка,я була одинокою мамою 5 рокив,потiм я вийшла замiж,але так i осталась в статусi одинокоi мами томущо в сина лишилась фамiлiя моя,я получала 1300 грн,родила доню i охормила ще мало забеспечену 1500, ну i на доню получаю 860.На той час чоловiкова довiдка з робити сума була 1700.Потiм в довiдцi пiднялась сума до мiн...3200, i менi заняли малозабеспечену повнiстю,на сина одинока запас платять 631 грн,i на доню 860,правильно це чинi?

Аноним

Добрий день,хочу спитати...якщо я одинока мама ,але тата дитини хочуть посадити в вони мені подзвонили щоб я скинула свідоцтво(копію)і написала характеристику що він хороший...чи вплине це на мої виплати за маму одиначку??бо дитині 11 місяців.Дякую.

Аноним

Доброго дня скажіть будь ласка якщо я одинока мама але вийшла заміж я можу оформитись на доньку як одинока

Аноним

добрий день,я мати одиночка на одну дитину,на другу визнано батьківство(не майбутнім чоловіком),якщо я одружусь( майбутній чоловік на 3 групі інвалідності) я маю право на соц. виплати?

Таня

Доброго дня. Я мама одиночка,скажіть будь ласка якщо я розпишуся з чоловіком який не являється дитині батьком чи втрачу я статус одинокої і виплати на дитину?

марія

Доброго дня .я проживаю із співмешканцем він працює 3000 зарпл.на першу дитину я не зверталася за аліментами,на другу одинока мама 600гр,за третьой в декрети 860 чи можу я отримати малозабезпечену.дітям 11р,4р і 8місяців.

Аноним

Я є одинокою мамою двох дітей якщо я одружився чи буду отримувати допомогу на дітей

Галина

Я получаю допомогу як мати одиночка,але зараз япів року без роботи чи виплаттять мені допомогу,і які у липні мені потрібні документи якщо я не працюю( для продовження)

ЛЄНА

Я одинока мама вишла заміж а чоловік засуджений на довічно я можу робити довідкі одинокої мама

Аноним

Чи можна переоформитт одиноку маму якщо я вийшла замвж а чоловік не всиновив дітей.і чи можна оформити малозабезпечену якщо чоловік офіційно не працюе і на біржі не стоіть

все зависит от совокупного дохода. с документами в соцобеспечение

Аноним

Підкажіть чи буду я получати одиноку матір після роспису?

Аноним

Я мати одиночка я можу проживати з співмешканцем який неявляється батьком дітей і отримувати допомогу одиноким матерям

Якщо ніхто не взнає...

При написании ответа используется разметка Markdown.