2337 дней назадЛариса

Донька прописана в квартирі бувшого чоловіка але живе з матір ю, їй 21 рік, чи може батько виписати її з квартири без її відома і що потрібно зробити, щоб цього не сталося? За квартиру не плптили

может, но только через суд... для того, что бы не выписали надо там проживать

Юридическая помощь

Може виписати через суд як таку, що втратила право проживання в квартирі. Ст. 72 ЖКУ Визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.

Лариса (автор вопроса)

Зрозуміло, але донька вписана в приватизацію квартири, ще з 3-х річного віку

Юридическая помощь

Тоді ні, співвласника виписати не можна.

Лариса (автор вопроса)

Я Вам дякую, за відповідь

Аноним

чи може власниця виписати мешканця 21рік зквартири.

если он зарегистрирован и проживает, то нет

правда зависит от того, как было приобретено в собствнность жилье...

Аноним

Добрий день!Підкажіть будь-ласка. з чоловікрм розлучені, моя дитина прописана з ним. яким чином я можу вимагати щоб дитина була прописана зі мною?

Юлия Рыбка

определяйте место жительства ребенка в судебном порядке

Аноним

Які для цого потрібні документи? які шанси виграти суд?

Аноним

Підкажіть будь-ласка з чоловіком розлучені і я залишила обручальне кольцо для дитини, а чоловік вимагає повернути, чи маю я право залишити для дитини?

Аноним

Доброго дня. Чи може батько випивати сина якому за 37 років з квартири без його відома хоча він там прописаний з самого дитинства?

Аноним

Лише якщо Ви там не жили рік. Або є скарги від сусідів, що Ви порушуєте порядок.

Аноним

Чи може батько виписати дитину з квартири батьків дружини ?

Аноним

Чи має право батько без відома матері виписати себе і дитину?

~= А Д В О К А Т =~

Тільки себе має.

Аноним

Добрий вечір, чи маю я право поділити квартиру дітям, якщо вона не приватизована?

~= А Д В О К А Т =~

Не маєте права розпоряджатись не своїм майном. Адже це державна (чи відомча) квартира (тобто аж ніяк не ваша!). Ви просто в ній маєте право тільки проживання, якщо є ордер на вселення, "прописка".

При написании ответа используется разметка Markdown.