2535 дней назадАноним

Доброго дня.Виникла така ситуація...Одна особа позичила велику суму грошей іншій особі( родичу),без розписки,так як довіряла їй...Пройшло уже 2 роки,а боржник так і не збирається повертати борг,на дзвінки не відповідає...В наявності є лише квитанції з банку про переказ коштів на ім'я боржника...Чи є вихід з цієї ситуації, а якщо є тоді який???Дякую.

Стас

Що робити якщо за телефон мині не відають гроші

~= А Д В О К А Т =~

Треба було взяти розписку, а так чим докажете?

Аноним

Потрібна порада. Вкрали скутер, крадій написав розписку, гроші не віддав. Які методи впливу на нього я маю. Чи можу я звернутися до його роботодавця, щоб з нього утримувати зарплату? Дякую.

ні, тільки по факту судового рішення в порядку викон. провадження

~= А Д В О К А Т =~

Можна було ефективніше подавати цивільний позов у кримінальній справі - кримінал відкрито на нього?

Аноним

Так, відкрито

Соломія

Добрий вечір, протягом тривалого часу позичила другу гроші, відповідно набігла досить велика сума, коли сказала, по телефону, що пора віддавати гроші, то він відклав на тиждень, так відбувалося декілька разів, потім до нього не змогла додзвонитись, тепер він весь час вимкнений, тому почала писала йому в соцмережах, де він так само відкладав повернення грошей, а зараз перестав відповідати й там, домовитись про зустріч з ним в мене ніяк не виходить. На жаль, розписки в нього ніякої не брала, єдине чим може довести, що позичила гроші - це переписка в фейсбук і ВК. Чи є в мене якийсь шанс повернути гроші?

а яким чином позичали? Якщо готівкою, то шанси близькі до нульових, але якщо сума суттєва, можна хоч опрацювати зміст цієї переписки, подивитись, чи можемо підтвердити з якої ІР адреси велась переписка, на кого зареєстровано і цю ІР адресу, за якою адресою місцезнаходження... може й пощастить після чималої роботи

Аноним

В мене взяли кошти в борг,без розписки ,передавала з рук в руки без свідків ,а саме готівкою та в іншому місті,де мене та боржника ніхто не знає.Боржник видалив свою сторінку вконтакті ;та точної адреси боржника я не знаю,і ще на контакт він не виходить заблокував у всіх соціальних мережах ,де можна .Що мені робити ,підскажіть будь ласка

~= А Д В О К А Т =~

Існує складна методика як намагатись "витягувати" дану ситуацію в правовому полі, але для цього потрібен діалог. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на С А Й Т.

без расписки наличие долга никакими другими доказательствами не докажите , на нет и суда нет

Аноним

Якщо я вимагаю у людини повернути борг,чи може та людина написать заяву до відповідних органів що я вимагаю повернути борг?

если у вас нет доказательств , что у вас брали деньги в долг, нет расписки-то могут заявить о вымагательстве

Аноним

Позичила знайомій 3 тис. готівкою без розписки Вона не хоче повертати. Телефон записує усі розмови того з доказів є лише записи де вона обіцяла повернути гроші. Вона почала ігнорувати. Є якісь шанси?

Аноним

Нет расписки - нет денег.

~= А Д В О К А Т =~

Шанси з'являться, якщо юридично професійно організувати та виконати всі необхідні дії.

Аноним

інвалід позичив гроші односeльчанці бeз розписки тeпeр нe можe іх забрати, що робити?

хай боржник хоч зараз напише розписку, тоді будуть шанси

Аноним

Позичила знайомому гроші і планшет без розписки, але є переписка в соц мережах та смс. Чи можу я якось повернути собі гроші і планшет?

По факту мошенничества можно открыть уголовное производство по ст.214 УПК Украины. Далее- как скорее ленивый Украинский следователь поступит. Если доведет до конца- получите назад деньги.

Повернути примусово можливо тільки у судовому порядку, пред'являти цивільний позов.

а ВООБЩЕ ШАНСОВ МАЛОВАТО -УПРЕТСЯ ЧЕЛОВЕК -НЕ БРАЛ ,А РАСПИСКИ ДАЖЕ НЕТ, НЕ ТО ЧТО ЗАВЕРЕННОЙ НОТАРИАЛЬНО И С ПАСПОРТНЫМИ ДАННЫМИ.А ВООБЩЕ -НЕТ!!!

Аноним

знайоий винен гроши в суми 650 доларив але нехоче повертати и розписки немаэ що робити

Давление на должника должно быть в раках закона или НА ГРАНИ -иначе -уголовное преследование и в отношении Вас возможно. Нанимайте Юриста. 096 631 12 61

Если человек совсем без совести денег вы не вернете.

Напугать юридическим санкциями мало сведущего в юриспруденци можно, но в с случае ,если он наймет Опытного уверенного Юриста - Денег вы не получите.

~= А Д В О К А Т =~

Але спробувати все ж варто. Алгоритм дій, який можна реально запропонувати в правовому полі, дорого не коштуватиме і без суду (тобто без затрат на судовий збір і ін. витрат). Для деталізації - звертайтесь персонально на ел.пошту з профілю.

Администрация

Полтавский шлях,Харьков, есть понимание что Вы имеете право открывать аккаунтов неограниченное количество раз на этом сайте, но есть понимание и в том, что уже известно о той же самой личности, предыдущий аккаунт которой был заблокирован ранее за нарушения,за нецензурные выражения и прочее. Поэтому предостережение - воздержитесь в дальнейшем от нарушений правил сайта, так как иначе придётся блокировать вновь. Поборемся вместе за культуру общения. Спасибо за понимание.

Что за правила сайта?? где их можно прочесть? внутренние правила сайта???

Аноним

Що робити якщо позичили телефон і не повертають його. Вже домовились про зустріч що б повернути но людина впала на мороз і не бере трубку і неодписує. Наш спільний діалог про телефон видалила.

Аноним

Обращайтесь в полицию.

Все залежить від того, чи є у Вас документи на телефон. Витребувати можна у судовому порядку, за наявності доказів.

При написании ответа используется разметка Markdown.