600 дней назадВікторія Ігорівна

Два роки тому мене прийняли на роботу на посаду викладача іноземної мови на час декретної відпустки основного працівника. Коли я пропрацювала рік, прийняли ще одну людину на тимчасове місце в зв'язку з великим педнавантаженням. Так ось тепер, коли на роботу вийде працівниця, яка зараз знаходиться в декреті, кого мають право звільнити: мене, тому що я була прийнята на декретне місце чи працівнцю, яка була прийнята на рік пізніше від мене? Чи можу залишитися на роботі враховуючи, що прийшла скоріше на роботу?

600 дней назадАнастасия

Це строковий трудовий договір (до виходу основного працівника, який знаходиться у відпустці по догляду за дитиною), коли жінка виходить на роботу після закінчення відпустки для догляду за дитиною , або якщо вона перериває відпустку та виходить на роботу з повним робочим днем достроково, то працівник, прийнятий на роботу за строковим трудовим договором для заміщення основного працівника, має бути звільнений на підставі пункту 2 статті 36 КЗпП. Не зрозуміло, що Ви маєте на увазі про прийняття ще одного працівника на цю посаду?

600 дней назадАнастасия

Якщо того працівника прийняли за трудовим договором на невизначений строк, то при виході з декрету основного працівника, звільняють Вас, бо Ви приймались тимчасово на період відпустки.

600 дней назадВікторія Ігорівна (автор вопроса)

Я маю на увазі, що на посаду викладача іноземної мови спочатку була прийнята я на декретне місце, а наступного року збільшилась кількість годин педнавантаження і на тимчасове місце було прийнято ще одну особу. Тепер кількість годин педнавантаження зменшилась і наступного року коли вийде працівниця з декретної відпустки будуть години лише для двох. зрозуміло, що працівниця яка виходить з декрету має переваги, а мене цікавить у кого більше можливостей залишитися на роботі: у мене (працівниця на час декретної відпустки) чи у моєї колеги, яка прийшла на роботу на рік пізніше від мене на тимчасове місце?

600 дней назадАнастасия

на одну тимчасову посаду прийняли двох працівників?

600 дней назадВікторія Ігорівна (автор вопроса)

А трудовий договір у нас обох укладений на рік, і кожного року ми його продовжуємо. то чи можливо, щоб коли вийде основний працівник, договір був продовжений зі мною, а не з моєю колегою, яка прийшла на роботу пізніше від мене?

600 дней назадВікторія Ігорівна (автор вопроса)

Так, Ви правильно зрозуміли. на одну тимчасову посаду прийнято двох працівників

600 дней назадАнастасия

Якщо умови однакові, тоді переваг немає. Якщо основний працівник вийде з відпустки на ставку, тоді звільнять обох. Якщо не на повну, то власник може залишити (з прийняттям на постійну посаду на 0,5 ставки) того працівника, якій влаштовує, але ж це вже на розсуд власника.

600 дней назадВікторія Ігорівна (автор вопроса)

Дякую Вам за відповідь

132 дня назадЯ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ ПІШЛА В ДЕКРЕТ З ДЕКРЕТНОГО МІСЦЯ ОСНОВНИЙ ПРАЦІВНИК ВИЙШОВ НА РОБОТУ ПІСЛЯ 3 РОКІВ І ЗНОВУ ПІШОВ В ДРУГИ ПРИЙНЯЛИ ПО ТРУДОВІЙНШОГОПРАЦІВНИКА ХТО МАЄ ПРАВО ВИЙТИ КОГО ЗВІЛЬНЯТЬ МЕНЕ ЧИ НОВОГО ПРАЦІВНИКА

ПРРОРРРП

При написании ответа используется разметка Markdown.

Подписка на ответы на этот вопрос

Мы шлём письма по поводу каждого ответа. Отписаться можно с помощью ссылки, содержащейся в каждом из писем. Отвечать на письма не нужно.