2207 дней назадАноним

Можно ли уволить сотрудника с декретного места и взять другого?

Анастасия

для розірвання трудового договору укладеного на визначений строк достроково повинні бути законні підстави. У такому випадку звільнення можливе ст. 40, 41 КЗпП

Можно, при наличии оснований.

При написании ответа используется разметка Markdown.