2646 дней назадЛЮБА

ДОБРИЙ ДЕНЬ.БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ.МОЯ ДИТИНА ПІШЛА В ТРЕТІЙ КЛАС І ЇХНІЙ КЛАС ПЕРЕКЛАЛИ В ПІДСОБНЕ ПРИМІЩЕННЯ ТАМ НА ПІДЛОЗІ ГРИБОК НЕМА ВІДПОВІДНОГО ОСВІТЛЕННЯ МАЛЕ ПРИМІЩЕННЯ, БАТЬКИ БУНТУВАЛИ І ДИРЕКТОР ЗВІВ ДВА КЛАСИ РАЗОМ (ТАК ЯК Є ДВА КЛАСИ)ЗАРАС БАТЬКИ ТОГО КЛАСУ ТЕЖ БУНТУЮТЬ ТАК ЯК ВОНИ НЕХОЧУТЬ ЩОБ ВЧИТЕЛЬКА ЯКА ВЧИТЬ НАШИХ ДІТЕЙ ВЧИЛА ЇХНІХ І ВОНИ ХОЧУТЬ ЗІБРАТИ ТАЄМНЕ ГОЛОСУВАННЯ І ПРОГОЛОСУВАТИ АЛЕ КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ В ПАРАЛЕЛЬНОМУ КЛАСІ БІЛЬША.ЯК НАМ ВІДСТОЯТИ СВОЮ ВЧИТЕЛЬКУ ,НА ВАС НАДІЯ,

колективне звернення директору + у відділ освіти. заява підписана батьками усього класу поза увагою не може залишитися. Ви маєте право на вибір викладача для дитини.

ЗУ "Про загальну середню освіту" Стаття 29. Права та обов'язки батьків або осіб, які їх замінюють 1. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право: вибирати навчальні заклади та форми навчання для неповнолітніх дітей; приймати рішення щодо участі дитини в інноваційній діяльності загальноосвітнього навчального закладу; обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів; звертатися до відповідних органів управління освітою з питань навчання і виховання дітей; захищати законні інтереси дітей.

Закон України "Про освіту" Стаття 51. Права вихованців, учнів, студентів, курсантів, слухачів, стажистів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів 1. Вихованці, учні, студенти, курсанти, слухачі, стажисти, клінічні ординатори, аспіранти, докторанти відповідно мають гарантоване державою право на: навчання для здобуття певного освітнього та освітньо-кваліфікаційного рівнів; вибір навчального закладу, форми навчання, освітньо-професійних та індивідуальних програм, позакласних занять; додаткову відпустку за місцем роботи, скорочений робочий час та інші пільги, передбачені законодавством для осіб, які поєднують роботу з навчанням; продовження освіти за професією, спеціальністю на основі одержаного освітньо-кваліфікаційного рівня, здобуття додаткової освіти відповідно до угоди із навчальним закладом; одержання направлення на навчання, стажування до інших навчальних закладів, у тому числі за кордон; користування навчальною, науковою, виробничою, культурною, спортивною, побутовою, оздоровчою базою навчального закладу; доступ до інформації в усіх галузях знань; участь у науково-дослідній, дослідно-конструкторській та інших видах наукової діяльності, конференціях, олімпіадах, виставках, конкурсах; особисту або через своїх представників участь у громадському самоврядуванні, в обговоренні, вирішенні питань удосконалення навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, призначення стипендій, організації дозвілля, побуту тощо; участь в об'єднаннях громадян; безпечні і нешкідливі умови навчання та праці; забезпечення стипендіями, гуртожитками, інтернатами в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України; трудову діяльність у встановленому порядку в позаурочний час; перерву в навчанні у вищих та професійно-технічних навчальних закладах; користування послугами закладів охорони здоров'я, засобами лікування, профілактики захворювань та зміцнення здоров'я; захист від будь-яких форм експлуатації, фізичного та психічного насильства, від дій педагогічних, інших працівників, які порушують права або принижують їх честь і гідність. 2. Відволікання учнів, студентів, курсантів, слухачів, стажистів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів за рахунок навчального часу на роботу і здійснення заходів, не пов'язаних з процесом навчання, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

ЗУ "Про освіту" Стаття 60. Права батьків Батьки або особи, які їх замінюють, мають право: вибирати навчальний заклад для неповнолітніх дітей; обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування навчальних закладів; звертатися до державних органів управління освітою з питань навчання, виховання дітей; захищати у відповідних державних органах і суді законні інтереси своїх дітей.

Руководство школы будет определять классного руководителя и учителей-предметников, от желания родителей, это не всегда зависит.

Олена

Доброго дня .Наші діти навчаються у4класі цього року донас прийшов хлопчик у якого конфлікти з дітьми але його мама написала скаргу на вчительку у відділ освіти.Усі батьки хочемо захистити вчительку підкажіть як?Як правельно написати колективне звернення.

Оля

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи мають право батьки першокласника обирати класного керівника?

Аноним

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як бути з батьками, які весь час намагаються керувати навчально-виховним процесом.

катерина

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи мають право батьки другого класу відкомовитися від заміни вчителя, як що і сам вчитель також цього не хоче, але деректор наполягає.

~= А Д В О К А Т =~

А для чого існує директор??? Для того що він начальник і має право вирішувати дане питання згідно своїх повноважень. А батьки можуть лише клопотати та обгрунтовувати вдаліше свої клопотання, але ніяк не можуть керувати школою та приймати кінцеве рішення.

Марія

Чи можуть батьки вимагати заміни вчителя якщо не задоволені якістю знань своєї дитини і які їх Віка

Аноним

Чи повинен директор школи змінити класного керівника за поданням батьків?

Анонім

Чи можуть батьки під час освітнього процесу міняти приміщення класу, якщо це впливає на інших учасників

Аноним .

Чи може вчитель початкових класів бути класним керівником у старших класах.

Аноним

Чи можуть діти хотіть змінити вчителя чи це можливо

~= А Д В О К А Т =~

Це не від них залежить. А бажати можна і в космос полетіти...

При написании ответа используется разметка Markdown.