2270 дней назадОльга

Чи можуть батьки виписати свого повнолітнього сина з дому без його відома і згоди? Будинок оформлений на мамі!!!

Аноним

Нет, только в судебном порядке если он в течении года не проживает по месту прописки или ведет аморальный образ жизни.

Можно, в судебном порядке, основания для этого нужно подбирать индивидуально, обращайтесь, смогу помочь в составлении документов.

Не можуть Стаття 7. Зняття з реєстрації місця проживання

 Зняття  з  реєстрації  місця проживання особи здійснюється на

підставі:

 заяви особи або її законного представника;

 судового  рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення

права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

 свідоцтва про смерть;

 паспорта  або  паспортного  документа,  що  надійшов з органу

державної реєстрації актів цивільного стану, або документа про смерть, виданого компетентним органом іноземної держави, легалізованого в установленому порядку;

 інших документів, які свідчать про припинення:

 підстав  для  перебування  на  території України іноземців та

осіб без громадянства;

 підстав    для    проживання    або   перебування   особи   у

спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту;

 підстав на право користування житловим приміщенням.

 Зняття  з  реєстрації здійснюється в день звернення особи. За

заявою особи зняття з реєстрації може бути здійснено одночасно з реєстрацією нового місця проживання.

 Зняття  з  реєстрації  місця проживання дітей-сиріт та дітей,

позбавлених батьківського піклування, осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування, здійснюється за погодженням з органами опіки і піклування.

 Разом із заявою особа подає:

 документ,   до   якого   вносяться  відомості  про  зняття  з

реєстрації місця проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства України;

 військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян,

які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

 У  разі  подачі  заяви законним представником особи додатково

подаються:

 документ, що посвідчує особу законного представника;

 документ,  що  підтверджує  повноваження  особи  як законного

представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі).

 Зняття   з   реєстрації  місця  проживання  особи  за  заявою

законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.

какакак

фу

Аноним

Що робити мого чоловіка мати алкоголічка хоче виписати з хати щоб оформити субсидію

Аноним

Що робити коли мати постоянно виганяє мене и мого чоловіка з двома дитьми? Постоянно напєся и визиває полицію

залежно від того, хто власник будинку, якщо мати, то шукати собі інше житло

Аноним

Добрий день.У мене до вас запитання.чи має право тато власник виписати мене дочку і мою дочку через суд.бо він нас вигнав а тепер хоче виписати бо йому невиходить субсидія

~= А Д В О К А Т =~

При певних обставинах - може, а при інших - ні. Для деталізації звертайтесь персонально.

Потрібно подавати позов про усунення перешкод у користуванні та вселення.

~= А Д В О К А Т =~

Проте не факт, що позов (і витрати на нього) буде задоволений судом та окупиться.

Аноним

Добрий день. В мене до Вас запитання чи можу виписати сина з квартири, який веде аморальний спосіб життя. Квартира подарована мені.

~= А Д В О К А Т =~

Можете, але через суд, або іншими альтернативними способами (детальніше звертайтесь персонально).

Доброго дня! Можна, тільки у судовому порядку, у разі наявності доказів аморального способу життя. Потрібно Вам подавати позов до суду.

~= А Д В О К А Т =~

Так, через суд, або іншими альтернативними способами (детальніше звертайтесь персонально).

Аноним

Доброго дня скажіть будь ласка чи може мене виписати з квартири мати,без мого відома,так як в неї є ще двоє неповнолітніх дітей а квартиру бабця написала в рівних долях між мною та мамою в разі її смерті , власниця квартири бабця . Але я все життя від народження прожила там,просто останні 2 роки я не живу там тому що вийшла заміж,але кожно дня я навідую бабусю і час від часу ночую.А мати дуже просить щоб я виписалась,а я не даю згоди.

Аноним

Без согласия может выписать в судебном порядке. тем более есть причины - вы там не проживаете.

~= А Д В О К А Т =~

Могла би через суд без вашої згоди саме через те, що ви там не проживаєте більше року. Але не у вашому випадку, так як з ваших слів слідує, що ви співвласниця (навпіл з вашою матір'ю) цієї квартири по спадкуванню від бабусі. А співвласницю виписати ніяк неможливо без вашої згоди і через суд теж.

Доброго дня. Зняття з реєстрації можливо лише за рішенням суду, за позовом власника, тобто за ініціативою бабусі - особисто або через представника. Ви не є співвласником цього майна, оскільки заповіт набуває чинності після відкриття спадщини, тобто після смерті бабусі, за умови, що Ви реалізуєте своє право на спадщину. Тому напевно мати і просить Вас добровільно знятися з реєстрації, бо у неї не має законних підстав це зробити без Вашої згоди.

Аноним

Снова ты мудак балаушко! Какая она співвласниця (навпіл з вашою матір'ю) !!!!!!!!!!!!!!!!!!! если она наведывает бабушку????!!!!собственник ЕЩЕ ЖИВАЯ бабушка!!!!!!!!!!!!!!!!

~= А Д В О К А Т =~

Якщо бабуся "написала в рівних долях", то це означає, що практично не велика різниця, що бабуся ще жива, тому що вона свою позицію щодо онуки вже виклала в своєму заповіті. Тобто і так зрозуміло, що бабуся, як власник, не буде ініціювати виписку онуки, а матір на це теж не має права бути ініціатором. Тому небезпеки примусової виписки онуки від дій її матері практично не існує. В цьому і є суть, що цікавить автора питання, а все інше - просто формальності, юридичні кружева.

Адже "Знание законов заключается не в том, чтобы помнить их слова, а в том, чтобы понимать их смысл.."

Так що ононім, попустися і тоді не будеш ховатися за кущами за кличкою "ононім". Адже якщо ононім - то це означає боягуз. Боїшся показати своє "лічіко" "Гюльчетай"? Ото ж бо.

Аноним

Много чести для тебя, безграмотный ~= А Д В О К А Т =~ знать мое лицо.

~= А Д В О К А Т =~

Это нужно тем людям, которые решают кому доверять. А оправдана цель скрываться только для непорядочных субьектов, которые уже где-то накосячили на просторах интернета и поэтому им нет места легально присутствовать. Остается только болезненные амбиции выливать на других, как помои из собственного жилья. То есть "выносить сор из избы". Это далеко не очищает карму на самом деле, а только делает ее еще чернее и накликает болезни и усугубляет депрессию. Так что готовся к ухудшениям, скоро даже на диване уже текст будет не набрать, если не окснешся.

~= А Д В О К А Т =~

Это нужно тем людям, которые решают кому доверять. А оправдана цель скрываться только для непорядочных субьектов, которые уже где-то накосячили на просторах интернета и поэтому им нет места легально присутствовать. Остается только болезненные амбиции выливать на других, как помои из собственного жилья. То есть "выносить сор из избы". Это далеко не очищает карму на самом деле, а только делает ее еще чернее и накликает болезни и усугубляет депрессию. Так что готовся к ухудшениям, скоро даже на диване уже текст будет не набрать, если не окснешся.

При написании ответа используется разметка Markdown.