1829 дней назадАноним

Підскажіть будь-ласка як саме себе поводити під час засідання опікунської ради і як саме опікунська рада має відреагувати на те, що її мама постійно за кордоном 2р. Тобто доньку вона не виховує: так-як після розлучення 2 роки не знаходиться на території України. Доньці на разі 3р10місяців..

Юрий 050 328 26 03

А с кем проживает ребёнок?

Аноним (автор вопроса)

з бувшою тещою

Орест

Не думаю що це вагома причина для того щоб лишити матір батьківських прав.

Аноним (автор вопроса)

на період відсутності мами на території України, чи маю я право "забрати до себе доньку" і віддати тільки по приїзду мами додому??

Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав 1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він: 1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування; 2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини; 3) жорстоко поводяться з дитиною; 4) є хронічними алкоголіками або наркоманами; 5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва; 6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини. ( Пункт 6 частини першої статті 164 із змінами, внесеними згідно із Законом N 245-VII від 16.05.2013 ) 2. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав, встановлених пунктами 2, 4 і 5 частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття. 3. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав щодо усіх своїх дітей або когось із них. 4. Якщо суд при розгляді справи про позбавлення батьківських прав виявить у діях батьків або одного з них ознаки кримінального правопорушення, він письмово повідомляє про це орган досудового розслідування, який в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, розпочинає досудове розслідування. ( Частина четверта статті 164 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4652-VI від 13.04.2012 ) 5. Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили суд надсилає органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини.

Стаття 165. Особи, які мають право звернутися з позовом до суду про позбавлення батьківських прав 1. Право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім'ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років.

все робиться через суд: встановлення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав

Аноним

тре позбавити

Аноним

Мені треба тоже

Анонім

Чи має право батько дитини позбавити матір материнських прав якщо вона півроку працює за кордоном а тидина з родичами

Право має, але досягти результату не просто, проте можливо. Краще залучити адвоката. Можете звернутись персонально на ел. пошту.

ДМИТРО

КОЛИ Є ФОТО ДОКАЗ В ПЕРЕПИСЦІ ДРУЖИНИ З ЛЮБОВНИКОМ ДЕ ВОНА ЧІТКО ПИШЕ.ЩО ПЄ ГОРІЛКУ І ЗНУЩАЮТСЯ З ДИТИНИ І Є ВИСНОВОК СОЦ СЛУЖБ-ЩО ЗАФІКСОВАНИЙ ТИСК НА ДИТИНУ-ПРИ ТАКИХ ОБСТАВИНАХ МОЖЕ БАТКО ДИТИНИ ПОЗБАВИТИ МАТІР БАТЬКІВСКИХ ПРАВ І ЯК ПРРАВИЛЬНО ЦЕ ЗРОБИТИ.

Аноним

А якщо я дитина 15 років і мама постійно знущається з мене і сестри що тоді робити?

Аноним

до поліції (ст 173-2 купап) або звернутися до служби у справах дітей для поміщенн вас у соціально-реабілітаційні центри

Аноним

Чи можна позбавити материнських прав жінку яка навіть не вміє прочитати тобто безграмотну.

к сожалению, только на этом основании не получится

При написании ответа используется разметка Markdown.