2066 дней назадАноним

Підскажіть будь-ласка як саме себе поводити під час засідання опікунської ради і як саме опікунська рада має відреагувати на те, що її мама постійно за кордоном 2р. Тобто доньку вона не виховує: так-як після розлучення 2 роки не знаходиться на території України. Доньці на разі 3р10місяців..

Юрий 050 328 26 03

А с кем проживает ребёнок?

Аноним (автор вопроса)

з бувшою тещою

Орест

Не думаю що це вагома причина для того щоб лишити матір батьківських прав.

Аноним (автор вопроса)

на період відсутності мами на території України, чи маю я право "забрати до себе доньку" і віддати тільки по приїзду мами додому??

Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав 1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він: 1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування; 2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини; 3) жорстоко поводяться з дитиною; 4) є хронічними алкоголіками або наркоманами; 5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва; 6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини. ( Пункт 6 частини першої статті 164 із змінами, внесеними згідно із Законом N 245-VII від 16.05.2013 ) 2. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав, встановлених пунктами 2, 4 і 5 частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття. 3. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав щодо усіх своїх дітей або когось із них. 4. Якщо суд при розгляді справи про позбавлення батьківських прав виявить у діях батьків або одного з них ознаки кримінального правопорушення, він письмово повідомляє про це орган досудового розслідування, який в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, розпочинає досудове розслідування. ( Частина четверта статті 164 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4652-VI від 13.04.2012 ) 5. Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили суд надсилає органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини.

Стаття 165. Особи, які мають право звернутися з позовом до суду про позбавлення батьківських прав 1. Право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім'ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років.

все робиться через суд: встановлення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав

Аноним

тре позбавити

Аноним

Мені треба тоже

Анонім

Чи має право батько дитини позбавити матір материнських прав якщо вона півроку працює за кордоном а тидина з родичами

~= А Д В О К А Т =~

Право має, але досягти результату не просто, проте можливо. Краще залучити адвоката. Можете звернутись персонально на ел. пошту.

ДМИТРО

КОЛИ Є ФОТО ДОКАЗ В ПЕРЕПИСЦІ ДРУЖИНИ З ЛЮБОВНИКОМ ДЕ ВОНА ЧІТКО ПИШЕ.ЩО ПЄ ГОРІЛКУ І ЗНУЩАЮТСЯ З ДИТИНИ І Є ВИСНОВОК СОЦ СЛУЖБ-ЩО ЗАФІКСОВАНИЙ ТИСК НА ДИТИНУ-ПРИ ТАКИХ ОБСТАВИНАХ МОЖЕ БАТКО ДИТИНИ ПОЗБАВИТИ МАТІР БАТЬКІВСКИХ ПРАВ І ЯК ПРРАВИЛЬНО ЦЕ ЗРОБИТИ.

Аноним

А якщо я дитина 15 років і мама постійно знущається з мене і сестри що тоді робити?

Аноним

до поліції (ст 173-2 купап) або звернутися до служби у справах дітей для поміщенн вас у соціально-реабілітаційні центри

Аноним

Чи можна позбавити материнських прав жінку яка навіть не вміє прочитати тобто безграмотну.

к сожалению, только на этом основании не получится

Аноним

Зі мною проживають мої молодші брат і сестра, обоє неповнолітні, мама п'є і не займається їхнім вихованням, чи можу я позбавити її батьківських прав та оформити опікунство над дітьми. Я є рідний брат. Батько відсутній.

Так, можливо тільки у судовому порядку за участю органу опіки та піклування, підстави ст.164 СКУ.

Юрист Денис

Дмитрий , вам нужно подать иск в суд . Но одной фотографии мало для лишения родительских прав .

Аноним

чи можна позбавити батьківських прав матір,якщо вона три роки не опікується дитиною

Юрист Денис

Можно . Но нужно довести в суде , что она не занимается детьми.

Аноним

Ми з женой розводимся она хочет уехать отдыхать в Таиланд а детей оставить , можно позбавити батькiвських прав?

Аноним

Мы с моим гражданским мужем 3 года не живем вместе. У нас есть совместная дочь, ей 13 лет. Муж не обеспечивает ребенка ни как, даже не общается с ней. На алименты я раньше не подавала. Можно лишить его родительских прав? Он ни где не работает. И ужу был судим по поводу алиментов. Он первой своей семье тоже не выплачивал алименты и был суд. На адвоката у меня нет денег, так как тяну дочь одна а зарплата у меня не большая. Что я могу сделать?

Kseni lawyer

Ви можете знайти в Інтернеті зразок позовної заяви про позбавлення батьківських прав та подати до суду за місцем реєстрації батька дитини. Якщо він не забезпечує дитину матеріально та не дбає про її виховання та розвиток, такий позов буде задоволений. В якості третьої особи при розгляді таких справ залучаються орган опіки та піклування, який буде зобов'язаний дослідити Ваше питання та надати висновок про доцільність позбавлення батьківських прав. Власне кажучи, це типова ситуація, тому за наявності свідків та матеріальних доказів на підтвердження вказаних Вами обставин названий орган та суд , найбільш вірогідно, приймуть рішення на Вашу користь. Також Ви можете звернутися до місцевого центру безоплатної правової допомоги, в якому, можливо, Вам допоможуть скласти позовну заяву та нададуть консультації

Аноним

Я вже півроку чекаю на карту побиту в Польщі, виїхати не можу, жду результата, маю дитину хлопчик 3роки був з бабусею весь час, з батьком дитини не розписані і непроживаєм разом, чи може він позбавити мене батьківських прав, останні два тижні займається сином він.

~= А Д В О К А Т =~

Якщо доведе, то зможе.

Аноним

Уже 4 года как я работаю в Италии без документов детей была вынуждена оставить с гражданским мужем спустя два года я приехала чтоб забрать к маме а меня даже на порог не пустили и детей свекрови настроила против меня на суд не могла подать так как я не имею своего жилья и работы .Потом уехала обратно детям передачи поступали регулярно говорила с ними всегда в присутствий мужа или свекрови .Теперь они решили меня оставить родительских прав над детьми пока я отсутствую .я прописана у них могут ли они меня оставить родительских прав.

Аноним

Батько дитини не дає дозвіл на виїзд за кордон.Дитині 2,9р.Ми розлучені,аліменти він виплачує но не вчасно(думаю виплачує,тому щоб виїжджати на роботу за кордон)Дитину він бачив тільки місяць після народження.Взагалі не приймає участі в житті дитини,крім сплати аліментів.Дитина його не знає.Як можна виїхати без його згоди?

Аноним

Бачить-не бачить, це його справа. А можливо Ви йому перешкоджаєте, а, можливо, .... все що завгодно. Але, аліменти він сплачує. Дитина у такому віці не має усіх соціальних навиків, які притаманні дорослим. В 3 роки малюк згоден «впустити» в свій світ і сторонніх людей. Долучайте батька до виховання і спілкування дитини. Не закладайте "бомбу" повільної дії у свідомість дитини "виїздами за кордон". Батько не дає згоди - значить доросла людина не довіряє дорослій людині. І має так робити, захищаючи свою дитину.

Аноним

Чи. Може бивший чоловік відсудити дитину якщо я періодично закордоном на роботі на скільки це можливо і чи це реально..але притому що я непю непалю,середньо статестично проживаю.досить непогано

Аноним

"Відсудити" - це про що мова? Про машину, про валізу? А ні, про дитину ж, так! Тобто Вас цікавить, чи зможе чоловік встановити через суд місце проживання дитини? Може. Він так само по закону все може робити на користь дитині. Звикли #анижемами з дітьми поводитися, як з власними косметичками та айфонами! І не патякайте про "я єму усьо пакупаю"! свій гаджет ви теж стразіками заліплюєте.

Аноним

Скажіть будь ласка,я лиши на маму(вона має пенсію по інвалідності)4міс дитину і поїхала на місяць на роботу,дитячий лікар як дізнався то написав заяву,тепер вони мене визвали примусово приїхати ззакордону бо сказали що заберуть дитину!Я не алкаш,неалкоголік,в хаті ремонти і в дити все є необхідне!То скажіть, на яких підставах вони мають забрати дитину?

Аноним

Добрий день,скажіть будь ласка чи можна батька позбавити батьківських прав,якщо він не піклується про дитину 10 років і не проживає з нею,без його присутності тому шо його немає на території України і ми не маємо зв'язку з ним?

Аноним

Скажіть пожалуста чи можуть забрати у мене дітей якщо я виїжаю закордон на роботу. Дітей залишаю з матір'ю пишу на неї доручення з чоловіком не розлучена і він не бачить дитину 2 місяці, випиває і не хоче платить аліменти

Аноним

Привіт. Чи можна позбавити матір батьківських прав якщо дитині 6 місяців. На мій погляд іі поведінка є психічно не врівноваженою через постійні крики при дитині коли вона спить чи створює склоки сама при цьому не звертаючи уваги на ие що дитина рядом спить або активна ?

Ваш погляд не є підставою для позбавлення батьківських прав, та крім слів, я так розумію, не має жодних доказів. Звертайтесь до поліції з приводу вчинення насильства у сім'ї та звертайтесь до органу опіки та піклування.

При написании ответа используется разметка Markdown.