1870 дней назадАноним

Якщо власник квартири прописує людину. Чи має ця людина права на цю квартиру?

я є власником квартири в якій прописана моя колишня невістка і моя внучка невістка вийшла заміж вдруге родила дитину і приписала без мого відома в моїй квартирі чи це законно

новорожденные дети прописываются по месту регистрации одного из родителей без согласия собственника жилья- законно прописали

Іра

Власник продає приватизовану квартиру, в якій прописана жінка яка не є родичем, не платить ком послуги, не проживає декілька років та не бажає виписуватися. Якщо куплю таке житло чи можу виписати цю жінку , чи не буде проблем?

сможите выписать только через суд и при наличи доказательств ее непроживания больше года --- оно вам надо? пусть собственник побеспокоится и выпишет ее через суд

Марія

доброго дня! Тато мого чоловіка написав заповіт на двох синів,але він ще живий.У цьому бу динку прописані я з чловіком та його брат,тато прописаний в іншому місці,але він є власником.ми прожили тут 13 років,переробили будинок ,зробили ремонти ,поміняли вікна,а зараз він хоче висилити нас. Скажіть будь ласка які ми маємо права на цей будинок і чи може він нас висилити? Дякую !

Аноним

Скажіть будь ласка. Мій чоловік є власник квартири він приписав вуйка, 4 роки він вже непроживає і невідоме де він чи може чоловік виписати його сам.

Аноним

Может в судебном порядке.

Аноним

Добрий вечір!Скажіть будьласка, якщо чоловікові баба подарувала квартиру і він є власник,а я з трьома дітьми маленькими прописана, він може нас вигнати ,або виписати з квартири?

Аноним

Может через суд.

Якщо не будете там мешкати протягом року.

Аноним

я прописана і проживаю разом з дитиною інвалідом понад 10 років в квартирі своєї колишньої свекрухи яка померла а заповіт залишила на свою дочку чи можу я оспорити в суді цей заповіт

Аноним

Нет. не можете - проживание не дает прав собственности.

Аноним

Добрий день скажіть будьласка мама подарувала квартиру чужим людям без тотовоі згоди і подписи а квартира є спільно нажите майно чи може тато оспорити дарственну но квартира була на мамі

Аноним

Дарение оформлено нотариально? странно...Если имущество общее - решать через суд

Анонім В

Скажіть будь ласка я, мій чоловік та мій 4 син проживаємо та прописані вже 4 роки в свекрушеній хаті, чи маємо ми право на власність якоїсь частини хати?

Аноним

скажіть будь ласка мій чоловік вигнав мене з хати де я приписана з малолитніми дітьми.синові немає року.чи я маю на якусь частку цієй хати.

Аноним

Чья хата?

Аноним

Чоловіка

Катерина Миколаївна

Добрий день! Я є вланик квартири але в ній не проживаю, там прописана зовсім чужа людина, подала заяву в суд на її виселення, написала заяву у водоканал на відключення холодної води,у зв'язку з тим,що там не проживаю, а прописана має борги,але водоканал не хоче перекривати воду мотивуючи тим, що там живуть люди,а контролер водоканалу зібрала підписи двох осіб з цього будинку щоб не перекривали проживаючій воду. Чи правельні дії водоканалу і які наші дії? Договір з водоканалом я склала, може його розірвати?

Аноним

а как физически водоканал должен перекрыть воду?

Катерина Миколаївна

у квартирі окремий стояк і їй уже 6 разів відключали воду за борги відрізали і заварювали а вже нехватає труби то водоканал не хоче заморочуваться

Аноним

Скажіть будь-ласка чи може власник хати виписати з хати якщо людина там приписана з дитиною 5рочків і зробила там ремонти......

Аноним

Доброго дня! Якщо в квартирі прописані матір і син, власник 1 (матір), проте вона вже більше як 14 років не проживає в Україні. Чи має можливість син на часткову власність квартири? (т.я. всі ці роки оплачував всі компослуги/ремонт та ін.)?

Аноним

Нет. не имеет.

Аноним

проживання не дає права на власність житла

Аноним

Добрий вечір!!! Чи маю я право користуватись той частиною будинку в якому я прописаний але власником є моя колишня дружина в якій час вона там не проживає. Цей будинок моїх батьків пів будинку мені подарував тато а друга половина була на сестри фактично ми її купили за гроші, але щоб платити менший налог зробили дарування а не купою продаж

Вікторина

Добрий день. Наша родина все життя жила в гуртожитку малосімейного типу. Батько ,мати я і брат. В 2008 році брат одружився в в 2010 гуртожиток приватизувати і батько записав нас усіх співвласниками квартири..і дружину брата також. Питання чи вона має право вважатися власником частини житла, якщо ця квартира хоч і не була приватизоване, належала нашій родині задовго до її появи? (Брат розлучився після 3 років )

Аноним

Собственниками являются все, кто участвовал в приватизации (был прописан на момент приватизации) а не кто проживал ранее.

Аноним

Доброго дня. Скажіть будь ласка я з чоловіком і малими дітьми проживаю у будинку тітки вона є власником, вона хоче нас прописати до будинку,а сама відмовитись від нього в нашу користь. Коли вона відмовиться вона вже не буде мати право на будинок?

Аноним

Доброго дня. Батько написав заповіт на сторонню людину. У нього з майна лише земельний пай. В будинку якому він проживав , він був лише прописаний. Жодних документів на будинок не має. Чи має право за заповітом стороння людина на цей будинок. Дякую.

Аноним

Может через суд.

не має права, але в цьому випадку потрібно знати власника будинку

Доброго дня. Реєстрація місця проживання припиняється зі смертю особи. За заповітом стороння людина має право лише на земельний пай, якщо інше майно їй батько не заповідав. Тільки власник будинку має право надавати іншим особам право користування, проживання. Якщо власник будинку не дозволяв сторонній особі проживати у будинку, тоді вона не має права.

Леся

Чи можна продати частину будинку,якщо там приписано неповнолітня дитина не власник будинку

Через суд потрібно таке вирішувати. Над Вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну пошту, отриману після перегляду його профілю.

Леся, ответ на Ваш вопрос зависит от того, живет там ребенок или нет и почему. Нотариус не оформит сделку, нужно будет согласие органов опеки, а его не будет, если права ребенка нарушаются и ухудшается его положение. Снять с регистрации можно только в том случае, если ребенок не проживает и на это нет уважительных причин.

Неизвестный

Квартира приватизована на матір!прописані мати і син!чи може сиз без згоди матері прописати свою жінку?????

Не може без згоди матері.

Аноним

Добрий вечір, мій батько, будучи при житті прописав в приватизовану квартиру мене, мою дочку і квартиронаймача. Батько помер, через півроку я і мама вступили в спадщину, мама від спадщини відмовилась на мою користь. Квартиронаймач приживає в квартирі сам і не сплачує комунальні, я проживаю зараз в іншому місці, що можу довести довідкою зі школи (моя донька навчається 9 років) і довідкою з сільської ради. У формі 3 з ЖЕКу інформація про зареєстрованих така - донька, онука, квартиронаймач. Як мені виписати квартиронаймача, бо маю намір або проживати в квартирі зі своєю родиною, або продати, що змінити місце проживання.

Для цього можливо потрібно буде вчинити ряд дій, вибудувати цілий алгоритм, оскільки доволі все "зайшло далеко" і просто так швидко законнопроживаючу особу не виписати. Тому над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог. Виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю.

Ольга

Добрий вечір! Я - власник квартири. Квартира успадкована від батьків. На даний час там ніхто не прописаний. Живе мій син,невістка та онук. Хочу приписати сина та онука, так як йому вже 5 років, йти в школу, а він ще ніде не приписаний. Але виникли проблеми з пропискою сина. Якщо приписати невістку і онука, потім можна буде виписати невістку без її згоди? Життя таке не передбачуване.

Аноним

Добрий день! Власник будинку мій батько, в будинку прописані я та не повнолітня сестра, мама померла. Все з батьком вони нажили разом у шлюбі. Він одружився в друге прописав свою нинішню дружину і її двох дітей в будинку. Які вони мають права на будинок? Як буде ділитися спадщина? І якщо він захоче продати на даний час будинок чи маю я якісь права або свою частку?

Аноним

Когда умерла мама? Вы должны были получить долю мамы, т.е. она делится на отца. вас и сестру.Если были прописаны на момент смерти вместе - обратитесь к нотариусу, вы считаетесь фактически принявшим наследство.Тогда отец не сможет продать весь дом, а только свою часть.В случае его смерти наследниками будут дети и настоящая жена, если живы и родители отца.

Частина мами повинна ділитись порівну між вами (з сестрою) та батьком - тобто ваша (з сестрою) частина повинна бути 1/4 будинку. Без вас батько не зможе продати будинок, якщо не відділить в натурі від вашої свою частку (тих 3/4) з окремим входом тощо. Але поки він опікун вашої сестри (його рідної дочки) - то зможе дещо контролювати її права (без шкоди для її інтересів - інакше можна задіювати "управління опіки..."). Тоді реально ваше особисте право (без врахування сестри) буде розповсюджуватись лише на 12,5% будинку. Це теж не мало і окремо виділити скоріш за все батько не зможе таку невелику частку "в натурі" - то вимушений буде рахуватись як мінімум з вашими поглядами на перспективу управління всім будинком тощо. Вам всім потрібно навчитись співживати мирно.

При написании ответа используется разметка Markdown.