1997 дней назадАноним

Якщо власник квартири прописує людину. Чи має ця людина права на цю квартиру?

Аноним

Доброго дня. Дівчина з якою я проживав в квартирі батьків відмовляється виписуватись. На неї була оформлена субсидія, квитанції на ком.посл. на її фамілію. Ми більше не живемо разом. На даний момент в квартирі ніхто не живе. Чи має вона право на якісь речі з квартири? Як виписати її?

Аноним

Если была зарегистрирована и отказывается выписываться - только через суд. Имеет право на свои личные вещи.

Через суд то да, только все вещи если скажет, что её личные - чем докажется обратное? Что чеки, квитанции на эти вещи сохранились - вряд ли. Да и выселить через суд - не так то просто сделать будет чем словами посоветовать. Это целая юридическая "канитель" и процесс с двумя "с".

Тетяна

Доброго вечора!) Я і моїх двоє неповнолітніх дітей приписані в Тернопільській області Теребовлянському р-ні. ПИТАННЯ: чи можу я, одна, без дітей, виписатися і приписатися в м. Тернопіль на квартиру, яку знімаю, а через деякий час ( три місяці, пів року) виписатися і приписатися в село до дітей знову??? Наперед дякую за відповідь!)

Аноним

Добрий день. Є три співвласника приватизованої квартири, мати, та два її сини. В квартирі прописана тільки мати, яка там проживає і проживає один непрописаний син, який відмовляється платити за всі комунальні послуги і це робить тільки мати. Яким чином можна зобов`язати сина, який там проживає, сплачувати частку комунальних послуг?

Аноним

Только в судебном порядке.

Доброго дня. Можно стягнути з нього сплачену суму коштів на утримання квартири.

Стаття 360 ЦКУ. Утримання майна, що є у спільній частковій власності

  1. Співвласник відповідно до своєї частки у праві спільної часткової власності зобов'язаний брати участь у витратах на управління, утримання та збереження спільного майна, у сплаті податків, зборів (обов'язкових платежів), а також нести відповідальність перед третіми особами за зобов'язаннями, пов'язаними із спільним майном.

При написании ответа используется разметка Markdown.