1793 дня назадАноним

Якщо власник квартири прописує людину. Чи має ця людина права на цю квартиру?

я є власником квартири в якій прописана моя колишня невістка і моя внучка невістка вийшла заміж вдруге родила дитину і приписала без мого відома в моїй квартирі чи це законно

новорожденные дети прописываются по месту регистрации одного из родителей без согласия собственника жилья- законно прописали

Іра

Власник продає приватизовану квартиру, в якій прописана жінка яка не є родичем, не платить ком послуги, не проживає декілька років та не бажає виписуватися. Якщо куплю таке житло чи можу виписати цю жінку , чи не буде проблем?

сможите выписать только через суд и при наличи доказательств ее непроживания больше года --- оно вам надо? пусть собственник побеспокоится и выпишет ее через суд

Марія

доброго дня! Тато мого чоловіка написав заповіт на двох синів,але він ще живий.У цьому бу динку прописані я з чловіком та його брат,тато прописаний в іншому місці,але він є власником.ми прожили тут 13 років,переробили будинок ,зробили ремонти ,поміняли вікна,а зараз він хоче висилити нас. Скажіть будь ласка які ми маємо права на цей будинок і чи може він нас висилити? Дякую !

Аноним

Скажіть будь ласка. Мій чоловік є власник квартири він приписав вуйка, 4 роки він вже непроживає і невідоме де він чи може чоловік виписати його сам.

Аноним

Может в судебном порядке.

Аноним

Добрий вечір!Скажіть будьласка, якщо чоловікові баба подарувала квартиру і він є власник,а я з трьома дітьми маленькими прописана, він може нас вигнати ,або виписати з квартири?

Аноним

Может через суд.

Якщо не будете там мешкати протягом року.

Аноним

я прописана і проживаю разом з дитиною інвалідом понад 10 років в квартирі своєї колишньої свекрухи яка померла а заповіт залишила на свою дочку чи можу я оспорити в суді цей заповіт

Аноним

Нет. не можете - проживание не дает прав собственности.

Аноним

Добрий день скажіть будьласка мама подарувала квартиру чужим людям без тотовоі згоди і подписи а квартира є спільно нажите майно чи може тато оспорити дарственну но квартира була на мамі

Аноним

Дарение оформлено нотариально? странно...Если имущество общее - решать через суд

Анонім В

Скажіть будь ласка я, мій чоловік та мій 4 син проживаємо та прописані вже 4 роки в свекрушеній хаті, чи маємо ми право на власність якоїсь частини хати?

Аноним

скажіть будь ласка мій чоловік вигнав мене з хати де я приписана з малолитніми дітьми.синові немає року.чи я маю на якусь частку цієй хати.

Аноним

Чья хата?

Аноним

Чоловіка

Катерина Миколаївна

Добрий день! Я є вланик квартири але в ній не проживаю, там прописана зовсім чужа людина, подала заяву в суд на її виселення, написала заяву у водоканал на відключення холодної води,у зв'язку з тим,що там не проживаю, а прописана має борги,але водоканал не хоче перекривати воду мотивуючи тим, що там живуть люди,а контролер водоканалу зібрала підписи двох осіб з цього будинку щоб не перекривали проживаючій воду. Чи правельні дії водоканалу і які наші дії? Договір з водоканалом я склала, може його розірвати?

Аноним

а как физически водоканал должен перекрыть воду?

Катерина Миколаївна

у квартирі окремий стояк і їй уже 6 разів відключали воду за борги відрізали і заварювали а вже нехватає труби то водоканал не хоче заморочуваться

Аноним

Скажіть будь-ласка чи може власник хати виписати з хати якщо людина там приписана з дитиною 5рочків і зробила там ремонти......

Аноним

Доброго дня! Якщо в квартирі прописані матір і син, власник 1 (матір), проте вона вже більше як 14 років не проживає в Україні. Чи має можливість син на часткову власність квартири? (т.я. всі ці роки оплачував всі компослуги/ремонт та ін.)?

Аноним

Нет. не имеет.

Аноним

проживання не дає права на власність житла

Аноним

Добрий вечір!!! Чи маю я право користуватись той частиною будинку в якому я прописаний але власником є моя колишня дружина в якій час вона там не проживає. Цей будинок моїх батьків пів будинку мені подарував тато а друга половина була на сестри фактично ми її купили за гроші, але щоб платити менший налог зробили дарування а не купою продаж

Вікторина

Добрий день. Наша родина все життя жила в гуртожитку малосімейного типу. Батько ,мати я і брат. В 2008 році брат одружився в в 2010 гуртожиток приватизувати і батько записав нас усіх співвласниками квартири..і дружину брата також. Питання чи вона має право вважатися власником частини житла, якщо ця квартира хоч і не була приватизоване, належала нашій родині задовго до її появи? (Брат розлучився після 3 років )

Аноним

Собственниками являются все, кто участвовал в приватизации (был прописан на момент приватизации) а не кто проживал ранее.

Аноним

Доброго дня. Скажіть будь ласка я з чоловіком і малими дітьми проживаю у будинку тітки вона є власником, вона хоче нас прописати до будинку,а сама відмовитись від нього в нашу користь. Коли вона відмовиться вона вже не буде мати право на будинок?

Аноним

Доброго дня. Батько написав заповіт на сторонню людину. У нього з майна лише земельний пай. В будинку якому він проживав , він був лише прописаний. Жодних документів на будинок не має. Чи має право за заповітом стороння людина на цей будинок. Дякую.

Аноним

Может через суд.

не має права, але в цьому випадку потрібно знати власника будинку

Доброго дня. Реєстрація місця проживання припиняється зі смертю особи. За заповітом стороння людина має право лише на земельний пай, якщо інше майно їй батько не заповідав. Тільки власник будинку має право надавати іншим особам право користування, проживання. Якщо власник будинку не дозволяв сторонній особі проживати у будинку, тоді вона не має права.

При написании ответа используется разметка Markdown.