2485 дней назадCdsnkfyf

Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи мають право вчителі (у кількості 20 чоловік), а також учні (14 дітей) вимагати від відділу освіти, щоб їм надали шкільний автобус, щоб можна було дістатись до місця роботи та навчання (від 15км до 35км). Зауважу, що на цей рейс є виділений шкільний автобус, але керівництво відмовляється його надавати, мотивуючи це так: "Не можете доїхати до роботи - сидіть вдома," та "Шкільний автобус не для вчителів." Як можна вирішити це питання і куди звертатися за допомогою?...Спасибі.

Сергій (098)150-41-47

Існує державна цільова соціальна програма "Шкільний автобус", яка затверджена КМ України у 2003 році, мета якої є організація безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, шахтарських та інших малих монофункціональних містах, селищах до місця навчання, роботи і додому.

Аноним

Доброго вечора. Чи маю я право під'їхати на шкільному автобусі, якщо працюю в іншій школі безкоштовно?

Аноним

Ответ выше вас не устраивает?

Аноним

Чи мае право учень доихати до навчального закладу на шкильному автобуси ;вид зупинки до школи 2км

Антонина

Я думаю так бо автобус проижаее зупинку

Аноним

водієві

72 роки чи має право перевозити дітей

~= А Д В О К А Т =~

Стан здоров'я важливий, а не кількість років... Для цього існує мед.комісія. А кількість років законодавством не регламентована. Ось чоловік королеви Англії в 95 сам їздив за кермом.

Аноним

якщо відсатнь від школи 2 км, а автобуцс шкільний більще 3 км перевозить лише 13 дітей із 32 місць для сидіння, чи повинні учні 1-4 класі які проживають 2 км шкільним автобусом і чим це регламентується

татьяна

скажіть а має право сідати в шкільний автобус мед працівник, який не працює в школі, а обслуговує людей в селах, під час пандемії

~= А Д В О К А Т =~

Це регламентує перевізник, встановлена ступінь небезпечності пандемії.

Люда

Чи може їздить стороння людина шкільним автобусом під час пандемії?

~= А Д В О К А Т =~

Див вище...

Марьяна

Чи маэ право дитина пiдвозитися до школы якщо проживаю 2.5 км.вид школи

~= А Д В О К А Т =~

Диа. вище...

При написании ответа используется разметка Markdown.