1480 дней назадМирослава

Я придбала авто по ген дорученню, на даний час дізналась що власник авто уже рік , як помер і я не можу зняти автомобіль з обліку. Як мені вирішити питання з авто?

Если в ГАИ об этом не знают, можете снять с учета, могут быть проблемы с наследниками.

  1. Потрібно знати чи був він живий на момент "покупки " вами авто по гендорученню....
  2. напевно доведеться через суд визнавати право власності на авто

це ще одна з проблема "купівлі" авто по гендорученню....

наверняка на момент ген.доверенности был жив, кто-то же должен был доверенность подписывать))))))))

Мирослава (автор вопроса)

При купівлі авто власник був живий. Термін дії доручення уже виходить тому я хотіла зняти авто з обліку та переоформити . Звернулась в МРЕО а там мені відповіли що це неможливо бо власник помер.

При смерті власника, доручення припинило свою дію тому виходи є два: Після прийняття спадщини спадкоємцями вони дають вам нове доручення і ви знімаєте авто з обліку і переоформлюєте на себе (якщо з ними спору не буде) або через суд визнаєте право власності на авто (якщо є розписка про передачу коштів)....

Я бы второй раз не рисковала, придется вам потратиться на оформление наследства и сразу же, после получения свидетельства о регистрации ТС брать от наследников (если они не будут возражать) не доверенность, а идти в МРЭО и снимать с учета. Единственный правильный и верный вариант только такой.

Однозначно, після дачі нової довіреності потрібно буде відразу авто зняти з обліку і перереєструвати....

Аноним

Купив автомобіль по дорученню, доручення закінчилось і власник автомобіля помер но в спадщині його немає то як можна переоформити авто на себе?

Аноним

Як зняти авто з обліку якщо я не знаю де власник?

залежно від того, які у Вас документи в наявності щодо користування, розпорядження авто..

Аноним

як зняти авто з обліку авто по тех паспорту на фірмі но фірми вже нема

Тільки через суд. Деталі після звернення на пошту з профілю для продуктивного діалогу.

Аноним

купив авто по тех паспорті,доручення вже закінчилось на нього. зв"язок з власником втрачений. чи можливо переоформити авто на себе? та які є варіанти

перший найти власника і або взяти доручення або переоформити на себе , другий віддати автомобіль в умілі руки для продажу по запчастинам більше ніяких, ще якщо є хоча б розписка про отримання коштів за а/м від власника то можна спробувати визнати право власності через суд

Аноним

Як переоформим авто,якщо власник виїхав за кордон?

юрій

чи можливо переоформити авто без власника?

для Анонима и Юрия- только по доверенности

Без власника чи його довіреності - не можливо.

Аноним

як зняти з обліку автомобіль якщо власник помер

Только при наличии доверенности, сделанной до смерти владельца. Иначе никак.

Олег

купив авто 5 років назад за усною домовленістю,авто зареєстроване на особу яка померла рік назад,в мене тільки техпаспорт і страховий поліс оформлений на мене,поліс оформляв всі 5 років в одній страховій компанії,питання:чи можу я через суд переоформити авто на себе по статі про набувальну давність

Олег

Підкажіть якщо я купив машину по генеральній довіреності чи можу я з нею звирнутися в мрео ізареєструвати машину на себе????

Можна на всіх інших крім себе. Діяти по дорученнюв своїх інтересах заборонено законом. Потрібно було оформити доручення на когось іншого (довіреної особи) - тоді цей "інший" міг би легко переоформити на вас.

Дмитро

Скажіть будьласка, чи можливо зняти автомобіль з обліку без автомобіля? Авто давно продане по гендорученю, і у доручення вже закінчився термін

Назар

Доброго дня, тобто якщо я правильно зрозумів, в мене ситуація така:, Є автомобіль власник якого давно помер, мпні потрібно через суд з спадкоємцями визнати мою власність через умову куплі_продажу, і тоді я зможу зареєструвати її на себе? А якщо купувати авто просто по тех паспорту, закон цього не забороняє, я маю право пересуватись на ній, та не маю прав попросту перереєструвати на себе?

Аноним

Якщо зняти автомобіль з реєстрації до кінця року, чи вплине це на отримання субсидії на слідуючий рік?

Вплине, якщо купити щось на суму більше 50000 грн., а не продати щось.

Ірина

Ми проживаємо в Кіровоградскій обл., авто купили по дорученню у Львові, в нас вкрали техпаспорт (все зафіксовано в поліції). Ми знайшли першого власника, чи може він зняти авто з реєстрації без авто у Львові, і чи зможемо ми зареєструвати авто в Кіровоградскій обл.?

коля

Я купил автомобиль по техпаспорту, хозяин автомобиля(по доверености) отдал 2 доверености я как-то без них могу его снять и поставить на себя на учот?

Сергій

Доброго вечора. підскажіть ,будьте добрі. купив авто по техпаспорту(84 р.) ,власник помер давно,чи маю я право їздити, і як переєструвати на себе,якщо можливо???

Ви не "купив по техпаспорту"! А юридично ви нічого не купив взагалі. Просто власник дав вам "покататись". А коли він помер, то право власності, як спадщину, можуть оформити його спадкоємці і забрати у вас це авто собі (чи як вони там забажають з вами "розійтись"). Їздити можете як і раніше - поки спадкоємці не забажають подати в поліцію про крадіжку їх автомобіля. Може й ніколи цього не зроблять, але у вас права власності на це майно не прибавиться в жодному разі. Ви не є власник і перереєструвати можливо було б в такому разі лише через суд, якщо не просто довести в суді що насправді це був прихований правочин купівлі-продажу - тобто практично це є складно, оскільки у вас немає підтверджуючих документів (хоча б розписки про передачу грошей за авто).

Олег

Добрий вечір. Купив авто, по генеральній довіреності. Проїздив 3 роки, а потім вирішив зняти з обліку і поставити на іншу людину, сказали що автомобіль під арештом, і на власника накладено заборону відчудження рухомого майна. Що порадите робити? Треба звертатись до виконавчої служби і там спробувати зняти з авто арешт? І що, якщо власник автомобіля помер? Зможу зняти я її з обліку, якщо зніму з авто арешт, без всієї судової процедури? Буду вдячний за відповідь.

Пока на авто наложен арест - Вы ничего не сделаете. Де юре автомобиль не Ваш. Можно попробовать найти хозяина и подписать договор купли-продажи датой до момента наложения ареста, а потом через суд доказывать факт покупки и снимать арест, но это уж очень сользская дорожка и зависит от многих переменных.

Добре що авто взагалі не відібрали та не поставили на штрафмайдан. Можливо спробуйте і далі на ньому їздити "по-старому" (якщо це ще можливо і авто не в розшуку!), оскільки щось інше, як вказав колега, вчинити доволі проблематично і ще більше може заплутати ситуацію. Коли вже не буде іншого виходу - тоді вже активно починати боротись.

щоб не було судового порядку, потрібно було свого часу купувати, а не отримувати в користування на підставі доручення

Женя

У мене на руках є генеральна довіреність, і записка про отримання грошей, контакт з власником втрачений, чи можливо в такій ситуаційі переоформити авто на себе, чи тільки на родичів

олег

як зняти з обліку авто якщо власник є біля мене? які потрібно документи? купівля-продаж потрібно документ

Піти в сервісний центр з всіма наявними документами і там все розкажуть.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск