4063 дня назадАлёна

Добрий день! Скажіть,будь-ласка, чи береться виконавчий збір з аліментів, що присуджені за попередні 3 роки?

Богдан

Так, з боржника буде стягнуто виконавчий збір в розмірі 10% суми, що підлягає стягненню (ст.28 ЗУ "Про виконавче провадження"). Термін три роки ніякого значення не має, оскільки усі справи, щодо аліментів, строку позовної давності не мають.Це стосується і пункту про виконавчий збір. Тож при виникненнні заборгованості за сплату аліментів, боржник автоматично зобов`язується сплатити і виконавчий збір.

При написании ответа используется разметка Markdown.