4550 дней назадсаша

Бабуся заповіла своє майно найстаршому внукові,який проживає разом із нею, через рік її здоров*я погіршилось, її поклали до лікарні і підключили до апарату штучного дихання. внук вирішив полегшити страждання і відключити апарат. які правові наслідки потягне за собою реалізація цього задуму?

Саша, ну почитайте кодекс. Вы же задачки по праву решаете. А тут на сайте люди с реальными проблемами. Какой же с вас юрист в будущем?

Богдан

Реалізація такого задуму трактується Кримінальним Кодексом України як "Умисне вбивство з корисливих мотивів" (ст.115, п.2.6) і карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. В даному випадку, як свідчить практика, зловмисник отримає термін 9-10 років позбавлення волі. Хоча при розкаянні останнього і співпраці із слідством можна отирмати по мінімуму (7 років).

Богдан

Дійсно, Олександре, могли б якось приблизити умову задачі до реальних умов. Хоча, звісно ж, справа ваша.

Аноним

просто я вмію гарно висловлювати свої думки, і тому виходять як задачки, я звичайно вибачаюсь ця умова дійсно потрібна мені для вирішення просто хотів пересвідчитись чи правильні в мене думки...те все інше було просто з моєї сторони мій батько адвокат і я чув в нього такі питання... теж хотів провірити чи дійсно я правий... дякую за співпрацю... прошу вибаченя!

При написании ответа используется разметка Markdown.