1816 дней назадАноним

Доброго дня! Мене звати Юра. До мого батька звернулись родичі з проханням допомогти їм побудувати будинок. Договору ніякого не укладали. Все на словах, бо це родина. Нам були наданні готівкові кошти, на матеріали на роботу, на транспорт (передача грошей ніде це не фіксувалось). Будинок деревяний, збирається як конструктор. В процесі будівництва на кожному етапі всі ціни, все погоджувалось теж усно. Коли будинок був на завершальній стадії, і вже можна було везти його на земельну ділянку і складати його, замовник (родич) відмовляється і заявляє, що йому це не підходить, бо це для нього дорого і вимагає відати йому вкладені гроші. Це все тягнулось півроку, суперечки і т.д. Ми домовились, що будем продавати цей будинок і тоді віддамо гроші ( домовленість усна, ніде не фіксувалась). Так як ситуація в країні не стабільна будинок виявилось важко продати. Відповідно почались погрози із сторони замовника (родич). Він прислав невідомих нам людей, які погрожували фізичною розправою, заподіянню шкоди майну, якщо гроші не відамо до певної дати. Що робити і куди звертатись з даною ситуацією ? Дякую!

Bill Johnson

Получение законного кредита всегда было огромной проблемой. У клиентов, у которых есть финансовые проблемы, и нуждаются в решении. Вопрос о кредите и залоге - это то, что клиенты всегда беспокоят при поиске кредита у законного кредитора. Но .. мы сделали это в отрасли кредитования. Мы можем договориться о предоставлении кредита в диапазоне от $ 5,000.00 USD до $ 500,000.000.00 USD всего лишь 3%. Просьба немедленно ответить на это письмо: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

Аноним

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, що робити коли на роботі директор вимагає з підлеглого гроші, ніби то на потреби, але це постійно кожного місяця фіксована сума. Які мають бути цьому дії, кому скаржитися та як припинити це свавілля?

Аноним

Доброго дня. Підкажіть будь ласка що можна зробити в такій ситуації. У нас в будинку живе жінка яка прибирає сходові клітки і взагалі миє підлогу по поверхах. І звісно ж вимагає за це гроші кожного місяця. Прибирання доречі неякісне, брудною водою і 100 річною тряпкою.... Ми з чоловіком на той час недавно переїхали в цей будинок і не знали про цю "послугу". Жінка нам сказала щоб ми платили вже гроші бо вона й так вже 2 місяці мовчала. Мій чоловік одразу їй сказав що нам не потрібна ця послуга і ми платити за неї не будемо, бо цим взагалі-то має займатись ЖЕК. Їй це звісно ж не сподобалось і вона й далі (місяцями) вимагала з нас гроші, при цьому називаючи "падлюками"і назвала мого чоловіка "тупим созданием" коли він вкотре відмовився платити. Також вона пробувала вимагати ці гроші з моїх батьків коли вони приходили до нас в гості.Так от, мене дуже цікавить хто в цій ситуації все ж таки правий? І якщо раптом правда на нашій стороні, то як можна припинити ці вимагання за нав'язану послугу? Оскільки це вже триває більше року.

Просто не платіть, якщо не бажаєте, адже ви не зобов'язані. Або можете подати в поліцію "за вимагання"; в суд "за образи"; у податкову "за не сплату нею податків"; дільничому поліції "за антисоціальну поведінку"; в ЖЕК скаргу "за антисанітарне прибирання" тощо. А як же ви вирішуєте насправді "великі" проблеми, якщо "забуксували" та такій?

Анонім

Добрий день,мені потрібна допомога мене шантажують вимагають гроші ,куди мені звернутись..

Аноним

Меня незаконно уволили с роботы а теперь требуют сумму денег 6500 за какие то долги и одталкуются только на тетрадку с должниками Я работала в магазине продавцом Куда мне обратится

При написании ответа используется разметка Markdown.