2593 дня назадАноним

Доброго дня. Питання полягає у наступному: за яких обставин студенти можуть бути виселені з гуртожитка; чи має право зав. гуртожитком виселяти студентів, які заплатили за весь семестр; чи мають студенти відпрацьовувати на території студмістечка за порушення правил проживання і НАЙГОЛОВНІШЕ: чи має право зав. гуртожитком складати акт без присутності винних, тих, на кого він складається? Дякую, надіюсь на вашу допомогу.

Аноним

Чи мають право висиляти з гуртожитку дiтей сирiт за зловживання алкогольных виробiв та поява в примiщення ?

Аліна

Доброго дня! Справа в тому, що я хочу виселитись з гуртожитка, тому що йду на квартиру. Чи зможу я при потребі, скажімо, наступного року, знову поселитися в гуртожиток? Заздалегідь дякую

Аноним

чи мають право виселити з гуртожитка з багатодітної сім`ї студентку тому що не надала довідку про те що малозабезпечена?

Людмила

Добрий день, допоможіть будь ласка: ми з сім'єю проживаємо в гуртожитку десь 20 років і багато сімей теж. Нас хочуть виселити. Гуртожиток належить профтехучилищу, в одній половині проживають студенти в іншій сім'ї. Більшість мешканців не є працівниками училища. Але ж ми проживали в цих помешканнях більше 15 років. Є прописка. Які у нас є права, до кого нам звертатися за допомогою та що робити в такій ситуації. Дякую.

Аноним

Чи мають право вигнати з гуртожитку взимку,тому що в дитини були проблеми і вони подумали що вона хоче з собою щось зробить,щоб не брати на себе відповідальність,вони просто взяли і вигнали?

Аноним

От не можуть з гуртожитку "просто" взять і вигнати. Повинні бути об'єктивні причини: паління цигарок, розпиття алкогольних напоїв, недотримання правил проживання у гуртожитку, а не "подумали, що він щось хоче". Звичайно, якщо будь-хто накуриться травички, то щось захоче. І хоч взимку, хоч влітку - всеодно попереджають про виселення в обумовлені контрактом, або правилами строки. Ви де були, коли стався інцидент?

МаринаАноним

Чи можуть висилати з гуртожитку за побиття дитини. Тому що не хоче готувати комусь їсти, або робити чай

Аноним

Доброго дня,якщо особа має конфлікт з сусідом по кімнаті і для усунення цього конфлікту йому надано іншу кімнату у гуртожитку, а він не захотів переїжджати у іншу кімнату і відмовився, чи мають право за це виселити?

Аноним

нет. не имеете.

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно знати як "далеко" зайшов такий конфлікт.

Аноним

Чи можуть виселити з гуртожитку, яко ти в ньому не приписаний?

Так, можуть висилити.

~= А Д В О К А Т =~

Будь-яке виселення з приміщення по закону має відбуватись тільки через суд - інакше це "беспредєл". Адже людина - не собака! А "прописка" (реєстрація) - це лише фіксація місця тимчасового перебування і можна мати одночасно декілька варіантів права перебування, а прописаним бути за одним з них, наприклад, через часту зміну місця перебування тощо.

Аноним

Так при потребі тебе повинні поселити в гуртожиток навіть серед навчального року

При написании ответа используется разметка Markdown.